Соображалочка• 22 декабря 2023
Бьюті-бокс Нотіно
хто знає, чи буде в цьому місяці бьюті-бокс?
Соображалочка
• 22 декабря 2023
Ответ дляКуда_бежать
Там щось цікаве?
Ніколи не замовляла
треба дивитись по наповненню. мені літом попався дуже класний, там було купа кремів + набір ланком з 5 позицій (сироватки для обличчя, під очі, демакіяж, олівець і міні-туш)
Силиконочка• 22 декабря 2023
Ответ дляСоображалочка
Дуже хочу!Як дізнатись, чи буде і коли....Хіба що моніторити
Соображалочка
• 22 декабря 2023
Ответ дляСиликоночка
от і я не знаю. він ніби як не кожен місяць зʼявляється. залишається тільки щодня заходити перевіряти..
Силиконочка• 22 декабря 2023
Ответ дляСоображалочка
Тільки так...Або може хто тут напише. Давайте якщо хтось побачить в продажу першим, тут відпишемось)
Кавуся• 22 декабря 2023
Ответ дляСоображалочка
в брокарді є завжди, декілька боксів
Соображалочка
• 22 декабря 2023
Ответ дляInna_A
Реально кращий, ніж в брокарді
так, але це мабуть найкраще наповнення за рік. бо бувають і на нотіно такі собі бокси.. думала новорічний якийсь класний буде, а його взагалі нема
Соображалочка
• 22 декабря 2023
Ответ дляInna_A
А вони кожного місяця? Навіть не знала про них, зазвичай тільки за брокардовськими стежу
так, зазвичай кожного. але бувають місяці, коли таке враження що бокси до українського Нотіно навіть не доходять
Ответ дляСиликоночка