Соображалочка• 22 декабря 2023

Бьюті-бокс Нотіно

хто знає, чи буде в цьому місяці бьюті-бокс?
Куда_бежать• 22 декабря 2023
Там щось цікаве?
Ніколи не замовляла

автор Соображалочка • 22 декабря 2023
Ответ дляКуда_бежать
Там щось цікаве?
Ніколи не замовляла
треба дивитись по наповненню. мені літом попався дуже класний, там було купа кремів + набір ланком з 5 позицій (сироватки для обличчя, під очі, демакіяж, олівець і міні-туш)
Силиконочка• 22 декабря 2023
Ответ дляСоображалочка
Дуже хочу!Як дізнатись, чи буде і коли....Хіба що моніторити
автор Соображалочка • 22 декабря 2023
Ответ дляСиликоночка
от і я не знаю. він ніби як не кожен місяць зʼявляється. залишається тільки щодня заходити перевіряти..
Силиконочка• 22 декабря 2023
Ответ дляСоображалочка
Тільки так...Або може хто тут напише. Давайте якщо хтось побачить в продажу першим, тут відпишемось)
Кавуся• 22 декабря 2023
Ответ дляСоображалочка
в брокарді є завжди, декілька боксів
Inna_A• 22 декабря 2023
Ответ дляСоображалочка
А яка ціна була?
автор Соображалочка • 22 декабря 2023
Ответ дляInna_A
А яка ціна була?
1130 грн
Inna_A• 22 декабря 2023
Ответ дляСоображалочка
1130 грн
В брокарді зараз теж є бокси, +/- така ціна, правда як на мене не дуже, раніше були кращі

автор Соображалочка • 22 декабря 2023
Ответ дляInna_A
А яка ціна була?
Inna_A• 22 декабря 2023
Ответ дляСоображалочка
фото
Реально кращий, ніж в брокарді
автор Соображалочка • 22 декабря 2023
Ответ дляInna_A
Реально кращий, ніж в брокарді
так, але це мабуть найкраще наповнення за рік. бо бувають і на нотіно такі собі бокси.. думала новорічний якийсь класний буде, а його взагалі нема
Inna_A• 22 декабря 2023
Ответ дляСоображалочка
А вони кожного місяця? Навіть не знала про них, зазвичай тільки за брокардовськими стежу
автор Соображалочка • 22 декабря 2023
Ответ дляInna_A
так, зазвичай кожного. але бувають місяці, коли таке враження що бокси до українського Нотіно навіть не доходять
автор А Липи Цвітуть • 09 января 2024
Ответ дляСиликоночка
https://www.notino.ua/beauty/beauty-box-notino-no1...
Силиконочка• 09 января 2024
Ответ дляА Липи Цвітуть
Супер!Дякую!!!