Ms. Искренность• 22 декабря 2023
Душі померлих і святвечір
Я собі так думаю, як тепер душі померлих будуть приходити на святвечір, якщо календар змінили?
Вони з цього не знають. Чи там теж змінили?
Нервогенератор• 22 декабря 2023
Ви ж їх запросите, то прийдуть
Ніхто не знає точно день народження Христа. В православ´ї підвязали під Коляду
Куратор дебошей• 22 декабря 2023
Тьфу на вас.хотите мне еще фобий добавить?мне живых хватит,ложками калатать придут,еще не хватало,чтоб призраки по углам сидели,пугали.на кладбище хай сидят,я не гостеприимная
Ангел-предохранитель• 22 декабря 2023
Только сегодня обсуждали - праздник, ничего делать нельзя.... теперь можно, потому что праздник передумали делать...
Ms. Искренность
• 22 декабря 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Вони за столом сидять. Бабуня моя шампанське любила, завжди наливаємо бокал - до ранку , пустий
Куратор дебошей• 22 декабря 2023
Ответ дляMs. Искренность
Тьфу на вас,не пугайте
Ms. Искренность
• 22 декабря 2023
Ответ дляХуАнита
А вы уверены, что они до смены календаря приходили?
Аякже
Ms. Искренность
• 22 декабря 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Так, незвично це все.
Чупокабра• 22 декабря 2023
Ответ дляMs. Искренность
кто-то у вас дома тоже любит шампанское
Ms. Искренность
• 23 декабря 2023
Ответ дляАлінаАляАтиква
Тю, ви їм голосовуху запишіть)
Кажете, повідомити. Завтра так і зроблю
кнопкодав• 23 декабря 2023
О, точно прийдуть значить, бо я чомусь цього року як шалена спішила нарешті родинне дерево доробити - це лиш декоративна частина, для себе , а всім родичам надрукувала фото предків, певно таки хочуть би пам´ятали - от мою підсвідомість і заставили :) ... Не знала, що є теорія про прихід предків на Різдво
АлінаАляАтиква• 23 декабря 2023
Ответ дляMs. Искренность
Кажете, повідомити. Завтра так і зроблю
Прекрасно)))
Ку ка ку ка ку• 23 декабря 2023
Ответ дляMs. Искренность
У нас так миска з кутьою до ранку порожня. Кожен вночі встане до туалету, пару ложок з´їсть, на ранок пусто. Але бабуся теж розповідала, що то померлі їдять. Горілку правда не пили
dahashutka19• 23 декабря 2023
Ответ длякнопкодав
Клас
ПланМаршалла• 23 декабря 2023
А ви знали, що 100 років святвечір був за неправильним календарем?
Я тут Живу• 23 декабря 2023
22 грудня, сьогодні зимове Сонцестояння або Сонцеворот. Згідно повір´ям
сама точка Сонцевороту вважалася в народі небезпечною, так як була «тріщиною», перехідним моментом між ще не народженим\” новим Сонцем і вже «померлим» старим. Через цю «тріщину» між світами посланці зі світу Нави (загробний світ, світ мертвих, світ померлих Предків) можуть входити в світ живих.
Коляду ж зустрічали в ніч з 24 на 25 грудня. Як раз через 3-х денний період Зимового Сонцестояння, коли прибуток сонячних хвилин стане найбільш помітним.
Святвечір (від слов\’янського слова «Сочиво», тобто кутя) – ніч напередодні Коляди. Це поминальне свято по «померлому сонцю року, що минає», прощання з минулим.
постою_послушаю• 23 декабря 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Нельзя работать в седьмой день недели, это нарушение одной из Десяти Заповедей. Все дни недели на месте, никто ничего не передумал и не перенёс. На работу в праздники в Библии никаких запретов нет.
Ms. Искренность
• 23 декабря 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Дякую, цікаво
Жена_КотораяСтена• 23 декабря 2023
Яка тупість Календар змінили їм :(. Хто ці люди? в церкву не ходять, але так їм важливо срач влаштувати.Коли на зимовий час годинник переводили, то всім ок було, не бикували
вАлнуюся сильнА• 23 декабря 2023
Це те саме, як наприклад, ви в Рамадан влаштуєте гульбєнь. Для них це гріх, для вас звичайний день. При цьому ніхто не грішний. Бо це лише дати. А дати вигадали люди.
Про існування Христа точно ніхто не знає