Дівчатка, підкажіть. Хто був давно у спорті і завагітнів. На скільки зменшили навантаження? До вагітності робила станову 60 кг і сідничний мостик 90 кг, тепер боюся взагалі тренуватися😢
Marynavladi• 23 декабря 2023
Ойййй, я гимнастикой занималась с 10 лет, так сказать для себя
Делала всю беременность растяжку только, никаких силовых
Не больше 6 кг пакет с продуктами носила
Но при этом ходила пешком больше чем по 10 км время от времени
Байрактарочка• 23 декабря 2023
в мене була загроза переривання вагітності в перші місяці, врач заборонила займатися. а потім симфізит і я ледь ходила, не те шо тренувалась(
а взагалі ще до затримки стало якось важко тренуватися зі звичною вагою
Колючая Роза• 23 декабря 2023
знакомая девочка выступает на фитнес бикини, ходила в зал при беременности, никаких упражнений, что создают давление, типа жима ногами, мостик, короче, щадящий темп
Займалася всю вагітність, щодня. Але максимальне навантаження брала - гантелі по 2 кг. І то, з 2 триместру. З 3 триместру підключила вправи на спину, але вже зараз можете робити. І мало не в пологовому робила вправи на спину. Зараз дитині 3 місяці, щодня займаюся, стараюсь якось викроїти час. Спина практично мене не турбує, швидко і легко привела фігуру і тіло в порядок (38 р, 2 пологи)