Не їм після шостої• 23 декабря 2023

Хтось брав це у резервд

?
Я худа не знаю чи норм буде
Я не чарівниця вам• 23 декабря 2023
Якщо що, то воно дуже більшомірить , оверсайз
В мене мама носить м-ку, то на неї с-ка цього пальта і ще була вільна
А я кумедна• 23 декабря 2023
Дуже оверсайз , в мене м , але можна було сміливо брати s
40каградусная• 23 декабря 2023
Качество дерьмо.
Коник-стрибунець• 23 декабря 2023
Гарненька ковдрочка
Басноплетка• 23 декабря 2023
Тільки міряти - я жіночка 169 см, 93-73-105 взяла в примірочку Л та М - і майже скрізь потонула. Але яка я С???
З довжиною теж трабли. Короче, тільки міряти
Добродійка• 23 декабря 2023
Оно очень большемерит. На мой xl подошёл М. А вообще в таких я много по городу видела женщин разного возраста от молодых до пенсионерок
Добродійка• 23 декабря 2023
А, и кстати только заметила что тема в разделе Зимний гардероб. Это пальто совсем не зимнее, а тонкое демисезонное
Медсестричка• 23 декабря 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Будь ласка, не пишіть це «якщо що»- нема такого в мові. Така дурна калька.
Работать надо• 23 декабря 2023
В мене таке світле з минулої колекції. Воно не просто оверсайз, а дохрена оверсайз. Щоб ви розуміли, то я взяла мінімальний розмір S та з моїм тухесом 97 см я вишивала по бокових швах.
автор Не їм після шостої • 23 декабря 2023
Ответ дляРаботать надо
Є ще хs
Работать надо• 23 декабря 2023
Ответ для40каградусная
Качество дерьмо.
Впевнена, що власного досвіду ви не маєте. Бо в мене світле пальто, тому я його попрала безліч разів за минулі весну на осінь і в мене дорікань стосовно якості немає. Звечора попрала, зранку сухе та чисте вдягнула.
Работать надо• 23 декабря 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Є ще хs
Не було в тій розмірній сітці, я ще навесні купляла.
40каградусная• 23 декабря 2023
Ответ дляРаботать надо
Сама хотела купить не онлайн,обычно в магазине. Написала свое мнение. Качество дерьмо и выглядит очень дешево
Работать надо• 23 декабря 2023
Ответ для40каградусная
І що замість такого придбали?
40каградусная• 23 декабря 2023
Ответ дляРаботать надо
І що замість такого придбали?
?
Работать надо• 23 декабря 2023
Ответ для40каградусная
?
Питаю яке якісне та дорого виглядаючи пальто придбали, якщо таке вас не влаштувало
40каградусная• 23 декабря 2023
Ответ дляРаботать надо
Это не по теме
Работать надо• 23 декабря 2023
Ответ для40каградусная
Это не по теме
Я навіть не сумнівалась
Червона калина• 24 декабря 2023
Оно такое тоненькое,даже в ноябре не оденешь,на очень теплую осень