Девальвация• 17 августа в 00:00
Вы бы ухаживали за лежачей свекровью?
Я бы не смогла, сразу об этом мужу сказала, что не буду, что он может даже развестись со мной, если считает, что я такая плохая, но я не буду этого делать, не могу просто
Меломанка Маланка• 17 августа в 09:22
Ответ дляСама вумна тутички
Я велу дискусію, наче тут не заборонено. Скажіть, а якщо у вашого сина, припустимо, назло вам, появиться сім´я, народиться дитина і тут ви захочете уваги, то він має ж за дитиною доглядати, з ваших дописів, ви тепер йому ж не сім´я. Як ви це переживете?
Ви щаслива розбирайтесь у своїй родині з сином і купою бабів, а у мою не лізьте. По суті ви маєте бажати усім щастя, ви ж щаслива. А ви тут пишете, щоб мої діти від мене відвернулись. Ну, і ви хочете скащати, що ви не агресуєте? Це ви ніхто для свого сина, і для чоловіка. Ваш син тільки бабусь свлїх поважає. А ви так, щоб опи їм мити.
Сама вумна тутички• 17 августа в 09:22
Ответ дляКрем для арбуза
Мужья не вечные порой
Звичайно і що? Не давати одружуватися синам?
Панна Кота• 17 августа в 09:23
Ответ дляЛаскове телятко
Так у меня нет детей . А вам и дети не помогут, будете лежать )))
Я вообще смерти не боюсь и ничего не боюсь
Будете лежать вы, да-да. Черноротые так и заканчивают. И да, только люди с психическими отклонениями ничего не боятся. К врачу сходите
Меломанка Маланка• 17 августа в 09:23
Ответ дляСама вумна тутички
Може і внушить, якщо її така мамка, як ви виховувала. Ви свої проповіді почали з того, що будете вчити своїх дітей ненавидіти рідню другою половинки
Не фантазуйте. Подивіться у словнику Даля значення слова ненавидіти, і слова доглядати. Чи я для вас як тригер чогось особистого?
Сама вумна тутички• 17 августа в 09:23
Ответ дляМеломанка Маланка
Я хочу сказати, щоб ви не заміняли сину сім´ю, ви так боїтеся залишитись сама, що готові замінити сину дружину
Меломанка Маланка• 17 августа в 09:24
Ответ дляСама вумна тутички
Хворі фантазії. Я не сама.
Панна Кота• 17 августа в 09:24
Ответ дляЛаскове телятко
Вы будете лежать с грязной опой и не кому будет ее вам помыть , такая ваша судьба )))
Нет, дурко. Это твоя судьба. Вон уже воняет твоя жопа, подгорает
іронічна антитеза• 17 августа в 09:25
Ответ дляЛаскове телятко
Тоже не понимаю сравнение котов со свекровью . То же Коты 🐈⬛
Я добра людина, але свекруха ні.
В мене нещодавно була ситуація, що свекруху потрібно було доглядати декілька місяців після операції. І сестра з братом мого чоловіка хотіли навісити це на мене, так чоловік категорично був проти цього.
Сама вумна тутички• 17 августа в 09:25
Ответ дляМеломанка Маланка
Ні, це лиш тема для дискусій. А у вас ця тема якась особиста, що ви так боїтеся залишитись без сина, що вбиваєте йому цю дурню у голову?
Сама вумна тутички• 17 августа в 09:25
Ответ дляМеломанка Маланка
Хворі фантазії. Я не сама.
Ви з синачкою
іронічна антитеза• 17 августа в 09:26
Ответ дляЛаскове телятко
Ппц эгоист какой
І таких людей хватає.
Ласкове телятко• 17 августа в 09:27
Ответ дляА я женатая
Эвтаназии у нас нет. А мучаться поверьте вы не захотите.
И так и так при таком состоянии жизнь это мука
Ласкове телятко• 17 августа в 09:31
Ответ дляПанна Кота
Воняет твоя как раз, это ты первая пожелала, выдала свои страхи в отношении себя . В жизни так часто бывает, чего боишься то и происходит . Вот и с тобой произойдет . А раз уже боишься значит старая уже, вот вот инсульт схватит - не сегодня, так завтра . Печальна твоя участь ))
Меломанка Маланка• 17 августа в 09:36
Ответ дляСама вумна тутички
Слухайте, чому вас тригернуло саме слово син? Це ваш прихований страх? Ви боїтесь, що чоловік від вас піде, чи помре, і вм сама лишитесь сама? Це ви вихватили з контексту саме сина. А я це навела як приклад на повіжомлення жінки, яка писала про свого чоловіка. Бо жінки і так розумні, вони своє здоров´я не витрачають на свекрух. Тому я за доньку не писала у цьому контексті. Але обох дітей я вчу любити в першу чергу себе. А ви вихватили лише про сина, це для вас як тригер. Розберіться, чому це так. Я не писала, що вчу сина негавидіти дружмну, тещу і ще когось. Це теж ваша проекція. Це щось ваше особисте. І якщо мій син буде зі мною, повірте, це не так вже й погано. Я дуже крута мама, як він сам каже. Мій син футболіст ( а донька художниця, це так, щоб ви не фантазували, що я її не люблю). Він каже, що як мама Роналду для нього багато зробила і живе з ним, так і я багато зробила для своїх дітей. І якщо ми будемо жити разом ( наприклад), і всім буде при цьому добре, то які проблеми? Які проблеми через це саме у вас?
Меломанка Маланка• 17 августа в 09:34
Ответ дляСама вумна тутички
Ви з синачкою
Ну якщо і так, і при цьому всім добре, то яке вам, щасливої, до цього діло?
Панна Кота• 17 августа в 09:36
Ответ дляЛаскове телятко
Ты ебанько, при чем здесь - боишься? Короче, с такими тупыми бабами не хочется дальше тратить время на объяснения.
Я погнала• 17 августа в 09:36
У меня всегда были сложные отношения со свекровью.
Не пара я её корзиночке. Последние 5 лет, даже не разговаривали.
Но..у неё рак, последние обследования и картина печальная.
Приехала к нам в Германию. По сути приехала умирать. Нашли ей комнату по соседству, будем досматривать.
Для меня она мать моего мужа, бабушка моих детей. Ну и потом, я медсестра, уход за такими людьми, часть моей работы
Девальвация
• 17 августа в 09:38
Ответ дляМеломанка Маланка
Вот вы совершенно правы
Сын мужа от первого брака женился уже и я виде как на нем ездят и жена, и теща, еще и сестру жены с ребенком на шею высадили, бо та не за мужем и ей трудно🤯
Но вот он, молодой еще парень, реально тянет на шее все то семейство
Я конечно же не вмешиваюсь , но все вижу прекрасно
Завжди недо...• 17 августа в 09:43
раньше все держалось на женщине, но сейчас мужчины тоже должны участвовать в домашних делах и уборках и готовках, женщина как-то все успевает и работать и дом.дела, поэтому автор, все правильно не хотите -вы не обязаны, это его родители
Завжди недо...• 17 августа в 09:45
Ответ дляЛаскове телятко
Просто она себя любит и правильно делает .
Это ум а не глупость
а если с ней такое случится?
Джинци на Флісі• 17 августа в 09:58
А что если я просто не могу? У нас когда щенок укачивался или детей рвало у меня просто рвотный рефлекс. Муж всегда убирал. У меня на многое вещи рвотный рефлекс, аж до спазмов.
Білочкой назви• 17 августа в 10:05
Ни для одной из своих свекровей сиделкой бы не была.
Надеюсь, что и моему сыну не придется возиться со мной в будущем.
Это очень старшно, но и тяжело в то же время. Я бы могла только передавать еду, может, подвозить каеи-то лекарства или вещи.
ПолБатона• 17 августа в 10:27
Ответ дляМеломанка Маланка
Це пише 99% жінок на порадниці, не передьоргуйте. А тьоща може продати своє житло, чи якісь інші варіанти, але не горбу мого сина ( це я все проектую на свого сина).
Ну раз син одружився, народив дитину, то мусить ставати дорослим, пані. Бо було не народжувати і нікого на горби не довелося б садити. Жінка (донька) без дітей прекрасно обійдеться без його допомоги і горбів. А зробив дитинку - час і самому вирости з маминого пиріжечка в мужика.
БоВжеВільна• 17 августа в 10:30
Ответ дляЛаскове телятко
А что такого случилось что не общается ?
Отец его бил, за всё, 4 балла вместо 5 , второе место на олимпиаде вместо 1, плохо пропылесосил, не так посмотрел, просто плохое настроение у отца...поломаные руки, пальцы, головой об стену...и его отец был трезвый, он не пил, но бил мужа, его брата и его мать, мать никогда не заступалась. Как только муж закончил школу, поступил в универ и уехал. Общался только с бабушкой, пока она была жива, и с братом очень дружен.
ПолБатона• 17 августа в 10:32
Ответ дляМеломанка Маланка
Теща - це не родина, як і свекруха. І не треба перекидати свою відповідальність на іншого. Ваш чоловік взагалі сам міг з вами розлучитись, не чекаючи поки ви на нього якось не так подивитесь. І залишились би ви з малою дитиною і хворою мамою сама. Та думаю знайшли б якийсь вихід. А так чоловіка припахали за чужою для нього тьоткою ( зачеркнуто), другою мамою дивитись.
Так спокійно вирішила б. Принесла свекрусі і їх синку місячне немовля під двері з пачкою суміші і інструкцією, як його годувати 12 разва на добу, і пішла все вирішувати. Притрушені якісь тут всім кодлом, чесне слово, ніби ніколи не бачили нормальних родин.
Меломанка Маланка• 17 августа в 10:33
Ответ дляПолБатона
А до чого теща до дитини? Так, дитину забезпечити - його прямий обов´язок, дружину у декреті. А виявляється, що ще й хворих родичів додивись, щоб бути мужиком. Ні, теща хай вже якось сама справляється, шукає допомогу, а не напрягає зятя.
Меломанка Маланка• 17 августа в 10:36
Ответ дляПолБатона
А хто ви така, що вирішуєте кому кого нести? А якщо свекруха теж хвора, просто не хоче напрягати сина з невісткою? Окрім зятя та його матері, теща одна у всьому світі, як билинка? Доречі, а якщо свекруха захворіє одночасно з тещею, кого має дивитись зять?
ПолБатона• 17 августа в 10:37
Ответ дляСама вумна тутички
Дивіться, вам не повезло з батьками, впшому сину не повезло з вами. Мій чоловік буде кружити всіх, бо нас кружили, ми кружимо, син наш росте в колі бабусь, прабабусь, де круляють його, а ви живете, як вовк серед овець, у вас всі чужі, ви нікого не любите, може статися так, що дружина сина стане йому ріднішою за вас і вас забудуть, вас не захочуть бачити з вашим перекошеним від злоби писком.
Не надривайтесь, там синізм головного мозку. Люди ніколи не бачили ні нормальних родин, ні нормальних стосунків.