рукиЖимолости• Изменено 23 декабря 2023

Чи можна зняти долари у банкоматі й якому?

Дівчата, є карта чоловіка, на які він мені скинув кошти. Треба якось зняти, щоб не втратити велику комісію при конвертації, тому варіант зняти в банкоматі відпадає, тому що курс в обмінниках вище, ніж у банках. Які можуть бути варіанти? Може, хтось знає…
У касі теж не вийде, просять паспорт власника карти. Що ж робити?
Чаклунка-ведунка• 23 декабря 2023
Ответ дляenglish book
Не треба в банк йти. Я в чаті це робила.
а шо ви їм предоставляли в чаті? свідоцтво об одружані?

Чаклунка-ведунка• 23 декабря 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Можно онлайн документы переслать. По крайней мере раньше можно было
які саме документи і куди онлайн слати?
english book• 23 декабря 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Свідоцтво про одруження для чоловіка, і про народження для доньки
автор рукиЖимолости • 23 декабря 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
треба підтвердження рідства, я теж хотіла перекинути, пише йдіть в банк з документами.
Чоловік іноземець, пересилав до того свіфтом на мій валютний рахунок, так зараз і зробить.
автор рукиЖимолости • 23 декабря 2023
Ответ дляМЧСница
Вы собираетесь снять 18 тыс у.е?))
Так, за декілька днів, замовлю у банку.