рукиЖимолости• Изменено 23 декабря 2023
Чи можна зняти долари у банкоматі й якому?
Дівчата, є карта чоловіка, на які він мені скинув кошти. Треба якось зняти, щоб не втратити велику комісію при конвертації, тому варіант зняти в банкоматі відпадає, тому що курс в обмінниках вище, ніж у банках. Які можуть бути варіанти? Може, хтось знає…
У касі теж не вийде, просять паспорт власника карти. Що ж робити?
рукиЖимолости
• 23 декабря 2023
Можливо, обрати банк з найвищим курсом?
Чи існують зараз валютні банкомати?
рукиЖимолости
• 23 декабря 2023
Ответ дляП´яна вишня
У вас паспорта немає?
Паспорта чоловіка не має, звичайно, тільки копія. Карта на його ім’я.
П´яна вишня• 23 декабря 2023
Ответ длярукиЖимолости
Можливо, обрати банк з найвищим курсом?
Чи існують зараз валютні банкомати?
А вони існували?))
БолеИменее• 23 декабря 2023
Ответ длярукиЖимолости
Так пусть на Вашу перекинет.
рукиЖимолости
• 23 декабря 2023
Ответ дляП´яна вишня
А вони існували?))
Так, колись знімала років 10 тому у банкоматах Райффайзен) Зараз ніц. Приват теж відмінив.
рукиЖимолости
• 23 декабря 2023
Ответ дляБолеИменее
Так пусть на Вашу перекинет.
Зараз він у рейсі, поганий інтернет буде кілька днів, а мені терміново. Там сума немаленька, тому якщо у звичайному банкоматі знімати, то курс 37.4 найвищий, напевно.
Хачапууури• 23 декабря 2023
Ответ длярукиЖимолости
а вы хотите по какому курсу?
Я такая - жду трамвая• 23 декабря 2023
Сделайте виртуальную карту в привате, перекиньте туда доллары и снимите в привате, потом меняйте где хотите
рукиЖимолости
• 23 декабря 2023
Ответ дляХачапууури
а вы хотите по какому курсу?
Не по курсу Нацбанку бажано. Бо треба близько 18тис.
Заставляличка• 23 декабря 2023
Ответ длярукиЖимолости
Расплатиться его картой просто
Вам для чего деньги?
Заставляличка• 23 декабря 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Нельзя перекинуть на другую карту
рукиЖимолости
• 23 декабря 2023
Ответ дляЗаставляличка
Расплатиться его картой просто
Вам для чего деньги?
Готівка треба ((
Заставляличка• 23 декабря 2023
Ответ длярукиЖимолости
Узнайте вариант вестерн юнион или подобного перевода, какой дешевле. Оформить с его карты перевод на ваше имя и получить в кассе в $$$
рукиЖимолости
• 23 декабря 2023
Ответ дляЗаставляличка
Дякую, але я не маю доступу до його додатку. Тільки пароль від карти, а чоловік вже другий день без зв’язку. Й ще тиждень так буде, напевно.
Заставляличка• 23 декабря 2023
Ответ длярукиЖимолости
А телефон его?
рукиЖимолости
• 23 декабря 2023
Ответ дляЗаставляличка
А телефон его?
Телефон поза зоною, він в океані.
рукиЖимолости
• 23 декабря 2023
Поки що варіант придумала: обрати банк з найвищим курсом й починати щодня знімати. Напевно, тільки так
Заставляличка• 23 декабря 2023
Ответ длярукиЖимолости
Телефон поза зоною, він в океані.
Ну тогда никак к сожалению. Вы можете только расплатиться его картой через терминал по официальному курсу банка.
Переводить $$ на свои или чужие карты сейчас нельзя. Ну а снять в кассе это только владелец.
Заставляличка• 23 декабря 2023
Ответ длярукиЖимолости
Так если вам $$ нужны вы ж потеряете на разнице курса.
рукиЖимолости
• 23 декабря 2023
Дівчата, не знаю, що ви наворожили, але пробився зв’язок щойно! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🎉🎉🎉
МЧСница• 23 декабря 2023
Ответ длярукиЖимолости
Вы собираетесь снять 18 тыс у.е?))
english book• 23 декабря 2023
Чоловік може вам перекинути на вашу валютну карту без проблем, якщо ви в одному банку обслуговуєтеся.
Чаклунка-ведунка• 23 декабря 2023
Ответ дляenglish book
треба підтвердження рідства, я теж хотіла перекинути, пише йдіть в банк з документами.
Глаза_в_3_карата• 23 декабря 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Можно онлайн документы переслать. По крайней мере раньше можно было
english book• 23 декабря 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Не треба в банк йти. Я в чаті це робила.