Диви яка я пава!• 23 декабря 2023
Тема про те, чи можна прибирати/мити голову 24-25 грудня, вже була?
Як ні, то чур це перша)
Даю справку• 23 декабря 2023
Ответ дляБурундучиха
Вы не тупая, вы просто занимаетесь богохульством и насмехаетесь над верующими, как минимум это низка, а как максимум получите ответочку
в сенсі ’отвєточку’ хіба це по християнські? :-)))))))
Зоряний Шлях• 23 декабря 2023
Ответ дляДаю справку
я вам скажу більше-не існує ніякого христа!
С 24.02.22 я тоже так думаю
Диви яка я пава!
• 23 декабря 2023
Ответ дляБурундучиха
Диви яка я пава!
• 23 декабря 2023
Ответ для4мама
І хто це?
Дивіться відповідь нижче) Бурундичиха логін)))
Даю справку• 23 декабря 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
С 24.02.22 я тоже так думаю
саме так, точніше раніше до того у мене ще були якісь мінімальні сумніви, але після бомбівлі театру в Маріуполі з дітьми вони повністю випарились. Не існує нахрін ніякого бога і відповідно ніякого ісуса!
Бурундучиха• 23 декабря 2023
Ответ дляДаю справку
Так, по христіански: око ха око, зуб за зуб,
Бурундучиха• 23 декабря 2023
Ответ для4мама
Люди, які розуміють, Різдво пишуть з великої літери і у забобони не вірять взагалі.
Так і знала, що хтось це напише
Диви яка я пава!
• 23 декабря 2023
Ответ дляБурундучиха
Ви писати навчіться, християнка !
Бурундучиха• 23 декабря 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Ви писати навчіться, християнка !
Так, так, тільки ви все знаєте, все вмієте
Даю справку• 23 декабря 2023
Ответ дляБурундучиха
та ну ні, там же наче було якщо тобі дали по морді, то підстав інший бік морди та люби всіх навкруги навіть ворогів, коротше маячня наркоманська
Фізик-ядерщик заочно• 23 декабря 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Кстати, я ж завтра наращивание ноготочков сама себе буду делать. Советчицы, это можно?
Грешница
Просто звязда• 23 декабря 2023
Я голову мою каждый день всегда, раньше на Рождество не убирала, 7 января. Теперь когда все перетосовали, можно и 7 января убирать, 25 декабря доя меня обычный будний лень
Весела пiсенька• 23 декабря 2023
Ответ дляПані з калабані
Так можно или нет? Спасибо, что написали, а то я даже не задумалась об этом))
Представила автономный душ на службе в церкви
Тут же все верующие...
Тримаю свічку• 23 декабря 2023
Ответ дляБурундучиха
Вам можно, людям, которые понимают, что такое рождество- нет
А минулого року можна було?
Тримаю свічку• 23 декабря 2023
Ответ дляБурундучиха
Ну... той... зимове сонцестояння, нє?..