Альфред Шнитке• сегодня в 09:51

Питання до власників собак

Маю таксу, хлопчик, 7 років. 25 травня йому було зроблено 2 операції - стерилізація і ушивання параанальної грижі.
Десь через місяць після операції він почав вилизувати свій пеніс, при чому з нього щось підтікало, я вирішила, що сеча. Почала протирати відваром ромашки. Наче пройшло. Були у ветеринара, він, оглянувши песика, сказав, що з ним все добре.
Але проблема нікуди не ділася. І я зрозуміла, що у нього підтікає не сеча, а секрет якийсь. Це буває тільки тоді, коли він лежить у ліжку. Коли бігає чи грається - такого немає. Апетит прекрасний.
Можливо, хтось з таким стикався. Що ви робили?
ДикаВишня• сегодня в 10:02
Хлогескидин/шприц без иглы. Набрали-промыли-вытерли, недельку, 1 раз в день

Вмію заміряти найкраще• сегодня в 10:02
Сходите к другому ветеринару, возможно нужно УЗИ. У меня кобелей не было, у сук конечно все по-другому, но при таких выделениях потом оказалось, что лопнула киста на культе матки.
автор Альфред Шнитке • сегодня в 10:05
Ответ дляДикаВишня
А що з ним може бути?
автор Альфред Шнитке • сегодня в 10:05
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Дякую за відповідь. Напевно, доведеться дійсно до іншого лікаря йти.
Вмію заміряти найкраще• сегодня в 10:06
Ответ дляАльфред Шнитке
Я тревожник, мне лучше перестраховаться
ДикаВишня• сегодня в 10:11
Ответ дляАльфред Шнитке
А що з ним може бути?
ну вобще для кобелей это обычное дело, вам повезло что вы за 7 лет не сталкивались, промывают пенис (инфекции, воспаления бывают)
автор Альфред Шнитке • сегодня в 10:12
Ответ дляДикаВишня
Дуже дякую!
автор Альфред Шнитке • сегодня в 10:12
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Я тревожник, мне лучше перестраховаться
Я така сама)))