Звёздонька• 23 декабря 2023

Можна спробувати попитати щастя?

Батько літом на дачі підкормлював кішку, вона привела 3х кошенят, вони були зовсім дикі. В листопаді сезон закінчився, мати кішка була нами простерилизована. З кошенят 2 кішки, 1 котик. Одну з маленьких кішок батько зміг спіймати і ми її теж відвезли на стерилізацію. Оплатили тиждень стаціонару, за тиждень знайшлась родина. Залишилось двоє , котик та кішечка. Зараз їм 5 місяців. Котик став дуууже контактний, ласкавий, як малий песик. І дуже гарний. Хочеться знайти йому родину. Нам до дому забрати немає можливості ( Кішечку другу маленьку теж стерилізувати плануємо, вона прям розкішна пані.
Може хтось мріє про таку красу? Одеса, але відправлю по Україні
автор Звёздонька • 23 декабря 2023
Це все він.
delphoto

автор Звёздонька • 23 декабря 2023
Це його сестра, яка після стерилізації поїхала в родину
Мама фіфті цента• 23 декабря 2023
Надеюсь вы хоть не НП отправите в коробке)))
Riesling• 23 декабря 2023
гарні кицюні
автор Звёздонька • 23 декабря 2023
Ця розкішна пані буде теж простерилізована та хочу знайти їй родину.
автор Звёздонька • 23 декабря 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Та ви що))) потягом, попуткою, всі витрати візьму на себе)
Мама фіфті цента• 23 декабря 2023
Ответ дляЗвёздонька
Тут была тема обменом подарками и отправили хомяка или свинку Новой почтой))
автор Звёздонька • 23 декабря 2023
Кіт неймовірний, не знаю як його розписати, він компаньйон, грайливий і лагідний
No problems• 23 декабря 2023
Ответ дляЗвёздонька
Це все він.
Красавец!!!!!

автор Звёздонька • 23 декабря 2023
Ответ дляМама фіфті цента
У мене зараз знедолений декоративний щур на прилаштування живе та лікується, на нього вже є родина, яка на нього чекає, то він потягом в Київ поїде)
Мама фіфті цента• 23 декабря 2023
Ответ дляЗвёздонька
Как из мультика)
автор Звёздонька • 23 декабря 2023
Ответ дляNo problems
Красавец!!!!!
На олх зробила оголошення з рекламою, дивляться, хлопець дзвонив, але до суботи чекати не став, взяв іншого. Ми по суботам туди їздимо , батько на протязі тижня їздить годує, але це все не родина
No problems• 23 декабря 2023
Ответ дляЗвёздонька
Ну я не возьму. Я в другой стране.
Кот- красавец! Хорошей семьи ему
автор Звёздонька • 23 декабря 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Как из мультика)
Ага, цей теж гарний хлопчик))) я не думала, що його буде так легко прилаштувати, і не один бажаючий на нього є))
Там все розмивчато• 23 декабря 2023
Ответ дляЗвёздонька
Смотрите, чтоб точно хорошая семья, а не на корм змеям
Оскорбляю всячески• 23 декабря 2023
Автор,ви молодець!
Хай знайдуться дбайливі господарі!
Амбасадор щастя• 23 декабря 2023
Ответ дляЗвёздонька
Морда така чоловіча.
Аж смішно-мужик)
ПАЦАНКА О• 23 декабря 2023
Удачи Вам! Пусть животные найдут свои любящие ручки!