Мелочунь• 23 декабря 2023
Потяг Кошице-Мукачево який вокзал?
Добрий вечір! Побачила, що в Кошице 2 залізничних вокзали і не можу знайти інформацію, з якого саме відправляється цей потяг. Хто їздив, підкажіть, будь-ласка
Прокачую сідниці• 23 декабря 2023
Як це два? Один вокзал залізничний і поруч біля нього автовокзал
младокошкина• 24 декабря 2023
Там біля вокзалу є окрем як підстанція - вона трохи далі, метрів 800 пішки. Звідти їде і прибуває навіть якщо в квитку написано просто вокзал Мукачево.