Зараз все скажу• 23 декабря 2023

Чорна ікра

Варта своєї ціни чи нічого особливого ?
Результат:
вже голосів: 49
18 (36.73%) Так
15 (30.61%) Не пробувала
9 (18.37%) Ні
7 (14.29%) Результат
УжеВотДа• 23 декабря 2023
Якщо ви її любите і маєте гроші - купуєте. Все )
Добра всем!• 23 декабря 2023
Зависит от того, любитель вы или нет.
Мне нравится, она намного нежнее красной. Но за такую цену, я красной поем лучше
автор Зараз все скажу • 23 декабря 2023
Ответ дляУжеВотДа
Я її не пробувала
УжеВотДа• 23 декабря 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Я її не пробувала
Візьміть на пробу
автор Зараз все скажу • 23 декабря 2023
Ответ дляДобра всем!
Зависит от того, любитель вы или нет.
Червону люблю , чорну не пробувала
Tasya-Natusya• 23 декабря 2023
Червона смачніша на мій смак. Чорну їла в дитинстві - мене не вразила, але чорна корисніша.
Кукарачка• 23 декабря 2023
Смачна, але для мене це дуже дорого..
Copy-Paste• 23 декабря 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Я її не пробувала
Ну вона смачна, зовсім несхожа на червону. Але за ті гроші що її зараз продають не виникає бажання купувати.
Ручки-Крючки• 23 декабря 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Червону люблю , чорну не пробувала
То спробуйте звичайно, я більше чорну люблю, а донька червону, чорну спробувала разок і не зацінила)
Манка Я• 23 декабря 2023
Эх, пам´ятаю з дитинства баничка з під майонезу з чорною ікрою завжди була в холодильнику зараз по такій ціні не купую
Плету интриги• 23 декабря 2023
Має специфічний смак. Я їла в дитинстві, осетрову. Чорна ікра корисна для зору. Пізніше була заборона на ловлю осетрових.
Мої діти її не пробували. Зараз багато є реклами, типу велесова ікра( якщо правильно написала) так вона майже в одну ціну із червоною ікрою.
Краще почитайте в інтернеті, який має смак. Щоб ви трохи мали розуміння, і чи захотіли би попробувати
Що пам´ятаю, що хороша осетрова ікра - має не чорний колір, а більш землянистий- сірий.
Аnnеt• 23 декабря 2023
в детстве часто ела, родственники присылали. без восторгов. красная мне вкуснее.
Заліковий троль• 23 декабря 2023
По сравнению с красной чёрная мелкая, твёрдая и какая-то безвкусная. Не стоит тратить деньги, если они не лишние
ПультОт_БМВ• 23 декабря 2023
Стоит, но паюсная, эта в баночках не впечатляет, не такая вкусная. Паюсная клейкая и очень вкусная
Цигарний шланг• 23 декабря 2023
не вся черная является вкусной
Цикавенная• 24 декабря 2023
Щучью попробуйте, вкус 99%
Я очень люблю, только найти тяжело, она тоже дороже красной. Но уже и на неё полно подделок