Голубка миру• 24 декабря 2023

Всіх з прийдшнім святом!!!!

Як у Вас справи, вже все зробили?
В мене все на стадії заготрвок. Кинути цю справу? Чи все ж добити до 12 страв?
автор Голубка миру • 24 декабря 2023
Несу пургу• 24 декабря 2023
Не встигла фото зробити вже готової , є піца , є кутя, є картопля запечена з куркою і шарлотка в шоколаді , буду виїжджати до батьків , бо коли як не зараз . І Вас зі святом ❤️
Скляна миша• 24 декабря 2023
У меня только блины и картошка в мундирах
автор Голубка миру • 24 декабря 2023
Ответ дляНесу пургу
Дякую!!!!
Доктор Варвар• 24 декабря 2023
В цьому році тільки кутя, фрукти і оливки. Нічого не готую. Цілий день лежу на дивані і дивлюсь серіал. Кайф))
Ширли-Мырли• 24 декабря 2023
Ничего не делала. Лежу. В этом году уже отмечала Рождество
Дама с собачкой• 24 декабря 2023
Вибачте, що у вашій темі запитую, але скільки тушити голубці? Тушила 1,5 години, а капуста ще хрустка Листя добре пропарене було. Завжди за 1-1,5 години справлялась, а тут змінила каструлю і капець - сирі.
автор Голубка миру • 24 декабря 2023
Ответ дляДоктор Варвар
В мене не так лайтово, як правило, не 12 страв, а поменше, а в цьому році синочок в першому класі дізнався про традиції і придумував мені 12 страв пісних. Хочу дітям свято показати, як воно раніше було.
автор Голубка миру • 24 декабря 2023
Ответ дляДама с собачкой
То не дивіться на час, тушіть до м´якості. Я на тижні своїм перці робила, то години дві в чавунній гусятниці тушилися на маленькому вогні.
Мама Карло• 24 декабря 2023
Ответ дляДама с собачкой
То така капуста, її і три години тушкувати, вона все одно хустка буде
Доктор Варвар• 24 декабря 2023
Ответ дляГолубка миру
Коли діти просять то, звісно, що потрібно. Мої вже дорослі ( підлітки) вони взагалі практично нічого не їдять, окрім моїх нервів)
Дама с собачкой• 24 декабря 2023
Ответ дляМама Карло
От блін. І в молоці ж тушу, а вона все не м’якшає
автор Голубка миру • 24 декабря 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Ну зі святкового столу мої їстимуть лише картоплю, пиріжки, борщ, вінегрет. Навіть кутю не їдять, їм несмачна. Рибу не їдять ніколи взагалі. Ну і нерви теж полюбляють погризти.
тянитолкайка• 24 декабря 2023
Зі святом автор!
автор Голубка миру • 24 декабря 2023
Ответ длятянитолкайка
Зі святом автор!
Дякую!!!!!
Не пириживай• 24 декабря 2023
Ох я бы Ваши грибочки сейчас съела)
Я приготовила вчера, вечером доготовлю. Утром проснулись, поехали позавтракали с мужем, потом купили лотерейку, я выиграла 100 евро, заехали выпили по аперольчику , сейчас хочу поспать)
Дама с собачкой• 24 декабря 2023
Ответ дляГолубка миру
До першої зірочки сподіваюсь приготуються))
Намазюкана нішою• 24 декабря 2023
Только что упаковала дочке посылку голубцы, отбивные, куриные ножки, крабовый салат, и по мелочи, всего 5.5 кг.Уже и ничего и не хочу
автор Голубка миру • 24 декабря 2023
Ответ дляДама с собачкой
Та де вони дінуться, томіть їх.
Дама с собачкой• 24 декабря 2023
Ответ дляГолубка миру
Та де вони дінуться, томіть їх.
Або вони мене, або я їх
автор Голубка миру • 24 декабря 2023
Ответ дляНе пириживай
Ох я бы Ваши грибочки сейчас съела)
Я щось вчора лінкувалася, от тепер маю.
Оябунчик• 24 декабря 2023
Ответ дляДама с собачкой
1,5 часа им хватит с головой, то сорт капусты такой, она не круглая, а как воздушный шар по форме, и зеленая, а не белая.
Ничего уже не поменяется от того, что вы будете их варить и в кашу разварите.
Не в кастрюле дело))
Дама с собачкой• 24 декабря 2023
Ответ дляОябунчик
Не в кастрюле дело))
Була біленька капуста
Язикувата Хвеська• 24 декабря 2023
Я лежу, не люблю вироблятися так, що й тих 12 страв не захочеться. В мене все просто: м´ясна нарізка то одна страва, сирна - друга, хліб третя, бутрик з ікрою четверта, фрукти п´ята, оселедчик шоста, консервація сьома, пюрешка восьма, кутя дев´ята, квасоля з банки десята, цукерки одинадцята, простий салатик дванадцята. Піст ми не тримали тож сенсу робити саме пісні страви не бачу.
Оябунчик• 24 декабря 2023
Ответ дляДама с собачкой
Була біленька капуста
Какая?
муха в кедах• 24 декабря 2023
Свято Різдва - це не жратва. Як совки, аби пожерти😛
Акуна_Матата• 24 декабря 2023
нема свята в календарі
Бджолина королева• 24 декабря 2023
католическое свято не праздную!
Оябунчик• 24 декабря 2023
Ответ длямуха в кедах
Ну а вы думали что, все сразу воцерковленные сразу станут?
Пожрать и будут, просто не 7 января, а 25 декабря🤣
СКИБИДЫШь• 24 декабря 2023
Я поїла зранку карпа і кашель вже три тижні. Така якийсь виснажений стан, що нічого не хочеться, навіть смачної їжі. Тільки спати. А дитині хочеться свята.