Голубка миру• 24 декабря 2023

Всіх з прийдшнім святом!!!!

Як у Вас справи, вже все зробили?
В мене все на стадії заготрвок. Кинути цю справу? Чи все ж добити до 12 страв?
Дама с собачкой• 24 декабря 2023
Ответ дляОябунчик
Какая?
Ось ще одна капустинка залишилась. Ну така) Чомусь я запамʼятала її білішою
Пирожкиня• 24 декабря 2023
У нас немає свята
А шо сталося?• 24 декабря 2023
Ответ дляДама с собачкой
Вибачте, що у вашій темі запитую, але скільки тушити голубці? Тушила 1,5 години, а капуста ще хрустка Листя добре пропарене було. Завжди за 1-1,5 години справлялась, а тут змінила каструлю і капець - сирі.
Я ставлю в духовку голубів керамя
Ічній кастрюлі, накриваю капустяним листям, далі скляною прохоою кришкою, от коли капустяне листя коричневе, наче десь підпеклося. Готові
Бабулька• 24 декабря 2023
Ответ дляДама с собачкой
Давали сметану і томат?
Можливо,через ці кислоти.
Спробуйте в наступний раз лише на воді тушити або бульйоні,буде швидше.
За 15 хв до готовності дати вже заливку
Бабулька• 24 декабря 2023
Дідух чекає,коли на стіл поставимо.
Готую святковий стіл,посидимо зі старенькими батьками.
Поки живі.
Намазюкана нішою• 24 декабря 2023
Ответ дляДама с собачкой
я тушу в мултиварке 40 мин . скороварка, в молоке, сметана+томат соус. если в духовке 1,5 ч хватает