Максим -e463• 24 декабря 2023

Доброго дня а підкажіть будь ласка які виплати платять в Германії?

anna_2014• 24 декабря 2023
Що таке Германія?
Marusia.• 24 декабря 2023
Ответ дляanna_2014
Що таке Германія?
Точно.
автор Максим -e463 • 24 декабря 2023
Точніше сказати Німеччина
Віктор7377• 24 декабря 2023
Ответ дляМаксим -e463
Точніше сказати Німеччина
Яка різниця?
автор Максим -e463 • 24 декабря 2023
Та да різниці не відчуваю ,так що мені ніхто і не скаже що платять?
Tammy21• 24 декабря 2023
Ответ дляМаксим -e463
Виплати називаються бюргергельд, це якщо до тих, хто може працювати, ще є виплати у Соціаламті, там інша схема.
Якщо напишете латинкою, то зможете побачити усю інформацію. Дуже раджу самостійно починати це робити, бо у Джобі купа паперів, які доведеться заповнювати.
Ось посилання, там трошки збільшення іде з НР
https://www.bundesregierung.de/breg-de/themen/arbe...
tanya_217• 24 декабря 2023
Ответ дляМаксим -e463
Близько 500€+ безкоштовно житло+ на перший час їжа.
Але! Зараз багато земель закриті для прийняття нових біженців, тому проблема саме попасти в програму
Натусик_13• 24 декабря 2023
Ответ дляМаксим -e463
я в Німеччині, всіх повально зараз відправляють мити поли, посуд ( з рівнем в1 і підтвердженим дипломом, на в2 відправляють зараз лише цінні кадри) . Довго на виплатах зараз уже не протримаєтесь, урізали фінансування. Якщо ви хочете лише на виплати, раджу подумати. І да, виплат достатньо, щоб закрити базові потреби, відкласти це лише якщо сильно економити (чи в тафелі купувати продукти, але талонів туда уже багато де нема), їжу безкоштовно -цього уже також давно немає, лише в розподільчих таборах напевне.
автор Максим -e463 • 24 декабря 2023
А по інвалідності щось платять?
к@реглазая• 24 декабря 2023
Ответ дляМаксим -e463
Точніше сказати Німеччина
С 01.01.2024 563€ на взрослого (одинокого взрослого) + квартира (если найдете) + интеграционные курсы
galaxy113• 24 декабря 2023
Доброго дня, а підкажіть будь-ласка, чому вам не соромно просити подачки й жити за рахунок інших людей? У вас зовсім немає гордості та самоповаги?
к@реглазая• 24 декабря 2023
Ответ дляМаксим -e463
А по інвалідності щось платять?
По инвалидности здесь нет выплат, но есть уход. Уход не зависит от инвалидности. Вы можете не быть инвалидом и нуждаться в уходе. Его определяют по градам. За уход платят.
автор Максим -e463 • 24 декабря 2023
Ответ дляgalaxy113
Слухайте я у вас нічого не просив!
galaxy113• 24 декабря 2023
Ответ дляМаксим -e463
Слухайте я у вас нічого не просив!
Удалено администрацией...
автор Максим -e463 • 24 декабря 2023
Шизік це ти!!!! А ти що царь чи бог ? Дай Боже тобі здоров´я
S-290479• 24 декабря 2023
Ответ дляgalaxy113
Може людина житло втратила?
Valentina shop2020• 24 декабря 2023
Ответ дляgalaxy113
А оно вам надо, следите за собой.
Напишите депутата м,зачем берут плату за шикарные гостиницы,если есть у них квартиры,зачем получают премии и много чего
Taby• 24 декабря 2023
Ответ дляМаксим -e463
А по інвалідності щось платять?
Ні, у них такого взагалі немає. Але якщо потребуєте спец засобів або харчування, то будуть давати
Tammy21• 24 декабря 2023
Ответ дляtanya_217
Це не програма. І ’закриті’ землі ніяк на виплати не впливають. Робоча схема -- приїзд до Берліна, розподіл туди де є місце, отримання реєстрації, початок оформлення виплат.
Tammy21• 24 декабря 2023
Ответ дляНатусик_13
Ви у якому місті?
автор Максим -e463 • 24 декабря 2023
Ответ дляValentina shop2020
А оно вам надо, следите за собой.
А ти звідки не з України?
galaxy113• 24 декабря 2023
Ответ дляS-290479
Може людина житло втратила?
А може я житло втратила? Але мені вистачає гідності працювати й утримувати мільон бідних нещасних біженців зі Львова.
автор Максим -e463 • 24 декабря 2023
Так я и не поняв платять по інвалідності чи ні
vikohka• 24 декабря 2023
https://sovet.kidstaff.com.ua/search/выплаты-в-гер....
iryna _b• 24 декабря 2023
Ответ дляgalaxy113
Вот зачем сразу так, может человек для своей мамы или сестры спрашивает. У вас все хорошо, а некоторые без жилья остались, еле ноги унесли с окупации. У нас война. Не все сидят на ЗУ без тривог
_Злата Ibra_• 29 декабря 2023
Уже повысили.