Меломанка Маланка• 24 декабря 2023
Чи варто робити довгу фотосесію в день весілля?
Хотіла зробити суто годину фотосесію. Фотограф говорить, що то дарма і з часом пожалкую, що повноцінно час на це не виділила.
Раптом що оплата у фотографа без змін незалежно від часу. Тобто агітує не через те що, що хоче заробити.
В кого була коротка фотосесія чи навпаки довга, ви б зараз який варіант обрали?
Сільський ансамбль• 24 декабря 2023
У нас был фотограф с утра и до вечера + в разных локациях делали короткие фотосессии. Не пожалела.
В моїй хаті моя правда• 24 декабря 2023
Обрала би тільки на офіційну частину. Не розумію фото з банкету, де одні жують, інші займаються алкоголізмом, а треті приймають участь в дурних конкурсах
Ку ка ку ка ку• 24 декабря 2023
Длинная. Но все равно времени не хватило. Сейчас бы сделала начало фотосессии без гостей, чисто жених и невеста, до росписи, но не сборы, когда я тороплюсь собраться и не до фоток, а именно фотосессию.
Меломанка Маланка
• 24 декабря 2023
Ответ дляСільський ансамбль
У нас фотограф на цілий день. Але я хотіла прокинутись, виспатись і суто годину фото зробити, а далі весілля. Планувала зняти ретро машинку, обрати локацію на природі і зробити міні-прогулянку.
Первоклашка Я• 24 декабря 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Фотосесія - це для молодих, а не з банкету. Часто її роблять ДО гостей і трохи фото з гостями. Знаю навіть випадки, коли фотосесія була за день до гостей. Але тоді подвійні витрати на зачіску та мейк нареченої
Меломанка Маланка
• 24 декабря 2023
Ответ дляOks_kis
Мы брали 2 часа в фотостудии
Очень долго, муж после первого часа уже устал
Ось і я думаю, що ці фото на довгий час дуже важко.
А є якісь поради по фото? Чи можливо порадите, скільки часу оптимально виділити на фото.
Ку ка ку ка ку• 24 декабря 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
С банкета особо никто и не делает, делают в красивых локациях.
Меломанка Маланка
• 24 декабря 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Ну я навпаки не хочу купу часу на фотосесію, бо це втомлює. І ще один день виділяти не готова..
ГейСюда• 24 декабря 2023
Ответ дляOks_kis
Мы брали 2 часа в фотостудии
Що там робити 2 години?
Первоклашка Я• 24 декабря 2023
Я не любителька, тому в мене був розпис без гостей і все. Одна подруга влаштувала прямо з ранком нареченої, оце все і велике весілля. Вона була ледь жива вже о 20 на бенкеті. Гості були на 15, до того в них фотосесія.
Друга без ранку нареченої, фотосесія зранку, гості на 12 і маленький бенкет, о 22 вже додому збиралися. Наче ок їм було.
Ще одна виділила окремий день на фотосесію, була задоволена, гості через день, там лише пару фото з гостями
Меломанка Маланка
• 24 декабря 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Розпису у нас не буде. Бо якщо повітряна тривога ЗАГС зачинений.
Плануємо фотосесію без гостей. З ретро машиною+на природі.
Далі прогулянка з гостями на яхті, потім ресторан(заміський), він і дає в на прокат яхту. Там фото з гостями вже біля арки, на території. І власні фото біля арки. Тай далі, як складеться.
Первоклашка Я• 24 декабря 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
У всіх ’розпис’ це була більше театральна постановка насправді, не загс. Тьотя-ведуча, дитинка (в одних песик) з обручками і т.д.
Меломанка Маланка
• 24 декабря 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Ось і я хочу як другий варіант. Гостей небагато. 30 чоловік.
Ку ка ку ка ку• 24 декабря 2023
Ответ дляOks_kis
Мы брали 2 часа в фотостудии
В одном месте 2 часа, конечно, утомительно. Обычно в разных местах делают.
З царем в голові• 24 декабря 2023
2 часа минимум фотосессия без гостей в студии с разными локациями или на природе
Аленький носочек• 24 декабря 2023
В наш час фотографи були не у всіх. Просто фоткали все весілля. 4 плівки пішло
Зайканалужайке• 24 декабря 2023
Ну як на мене година - це мало. Може, у вас не так, але часто чоловіки дуже скуті перед камерою, їм треба час щоб відчути себе у своїй тарілці і нормально позувати. Плюс поки ви приїдете на локацію, фотограф виставить машину так щоб гарно падало світло, усе налаштує, це теж займає час. Я б брала від двох.
Томатико• 24 декабря 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
За 12 лет брака свадебные фото пересмотрела аж один раз.
😂
Я пока раз в два года смотрю))
Автор, мы брали у фотографа минимальный пакет (по-моему часов 4-5, но это с перемещениями между локациями). В него вошли локации: парк, ЗАГС, гостиница (фотограф посоветовала именно в таком порядке).
И мы остались очень довольны: нервное напряжение сбросили в парке, в ЗАГСе счастливые лица, а к гостинице (это уже перед банкетом) были уже немного уставшими (а я хотела ЗАГС на конец оставить).
Банкет уже все фоткали на свои фотики-телефоны, да и зачем проф. фото жующих людей. А красивые фото с гостями были сняты возле загса, когда все были свежие и красивые)))
Часа, наверное, маловато. Но и фотосъемка от начала сборов невесты до последней крошки на тарелках для меня был была бы перебором.
Я пока раз в два года смотрю))
Сільський ансамбль• 24 декабря 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Мне понравился именно формат коротких фотосессий в разных локациях, где мы в любом случае планировали быть, минут по 15-20. Но это сам фотограф предложил. В итоге фото очень разнообразные + много репортажных и кажется, что вообще все не постановочное.
Томатико• 24 декабря 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Вот, у нас тоже так получилось))
Фотограф чудесная была.
Я думала фото из парка будут просто с зеленым фоном, а у нее получилось так снять, что все кто фото смотрят думают что мы были в пяти-шести локациях))
А мы по 10-15 минут возле разных «фотозон» в одном парке.
Эххх, пойду фотки пересмотрю разок 🤭
Фотограф чудесная была.
Эххх, пойду фотки пересмотрю разок 🤭