Криниця щастя• 24 декабря 2023

Впечатлил фильм "Спіймати Кайдаша", посоветуйте

Пожалуйста, какой-то подобный этому , кто в курсе .
Кручу хвости• 24 декабря 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
В той семье все хорошо было? Отец алкаш, жена стерва, сыновья один другого лучше,невестки тоже. А как они разговаривали,образ жизни,это же дно.
Тут в темах такое же дно почти каждый день.
И ничего, вы сюда заходите.

Залатавая• 24 декабря 2023
Ответ дляаромат Жука
Люблю іноді переглянути цей фільм. Він неначе повертає в той час. Дискотеки, складно все, але мирне життя. Всі живі. Карпо мені одного мого залицяльника нагадує. Зараз він на війні 😥.
Кайдашиха- то копія тітоньки моєї)) така ж зміюка по відношенню до невістки.
Я так розумію, що планували другу частину?
Бо Лаврін пішов на війну в 2014 році..
І перед його походом на війну показали, як малий в нього з ружжа цілиться
аромат Жука• 24 декабря 2023
Ответ дляЗалатавая
Бо Лаврін пішов на війну в 2014 році..
Неначе не планували. Закінчили фільм майже як в книзі. Скандалом за грушу
Кручу хвости• 24 декабря 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Говорить Украина все что хотите бывает
Так же и в ’Супер мама’ и ’Меняю жену’ - и благополучные есть и откровенно неблагополучные семьи.
аромат Жука• 24 декабря 2023
Ответ дляМішечок щастя
Якесь сільпо, а не кіно
А які вам подобаються?
Кручу хвости• 24 декабря 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
При том,что этот младший козел решил сделать ребенку ребенка,чтоб их поженили
Возраст согласия - 16 лет, Мелашке уже было 16.
аромат Жука• 24 декабря 2023
Ответ дляКручу хвости
И ничего, вы сюда заходите.
Ахаха. Респект. Так, тут теми часто набагато крінжовіші за серіал. І нічого. Заходять , коментують. А фільм уже прямо не то.
Залатавая• 24 декабря 2023
Ответ дляаромат Жука
Скандал за грушу у книзі був. але потім груша в книзі всохла, і дві сім´ї помирилися.
В книзі в Мотрі було багато дітей. а в фільмі Мотря так і залишилася на перших місяцях вагітності та так і не зрозуміло, родить вона, ні...
аромат Жука• 24 декабря 2023
Ответ дляЗалатавая
Я б хотіла подивитися продовження.
Цікаво як склалися долі у героїв.

Кручу хвости• 24 декабря 2023
Ответ дляаромат Жука
Бо він максимально наближений до реального життя. Один з небагатьох українських фільмів, де актори неначе проживали, а не грали.
І подобається це чи ні, але в селах десь так і було в час, який показано в фільмі.
Час показаний у фільмі 2005 - 2014 роки.
Так, звичайне життя і побут українського села.
Борисфенка• 24 декабря 2023
Ответ дляаромат Жука
Планували другий сезон знімати. Але почалася (чи продовжилася) війна в 2022-му.
Спілий баклажан• 24 декабря 2023
Ответ дляГоловний кошак
Потому что одно другого не касается
И ещё чем больше вот такие как вы давят и пытаются укусить и унизить за язык на котором общаюсь, тем меньше желания переходить на украинский под давлением
Поганому танцюристу .....заважають
Кручу хвости• 24 декабря 2023
Ответ дляПушАпница
Чомусь цей серіал не сподобався в більшості руськоязичним..хм)
Цей серіал сподобався всій Україні. А вам не подобається твір Нечуя-Левицького? От навіщо це лицемірство і заперечення реальності?
аромат Жука• 24 декабря 2023
Ответ дляБорисфенка
Може ще дочекаємося
ПушАпница• 24 декабря 2023
Ответ дляГоловний кошак
Потому что одно другого не касается
Десь я цю пісню чула, наслідки до цих пір розгрібають мої брати, колеги і друзі. Де Ви знаходитесь? Куди далі прийдуть визволяти Вас від давленія? І в чому я Вас принизила? Ви самі себе принижуєте, коли відкриваєте рота
Борисфенка• 24 декабря 2023
Ответ дляаромат Жука
Може ще дочекаємося
Після перемоги.
Там по сюжету Мотря ще око має вибити Кайдашисі.
Мішечок щастя• 24 декабря 2023
Ответ дляаромат Жука
А які вам подобаються?
Удалено администрацией...
аромат Жука• 24 декабря 2023
Ответ дляМішечок щастя
Удалено администрацией...
А кацапські вміють?
Мішечок щастя• 24 декабря 2023
Ответ дляаромат Жука
А кацапські вміють?
Очень нравится Метод и многое, сейчас не смотрю не знаю. Актёры хорошие, зря они так всё перестали

Кручу хвости• 24 декабря 2023
Ответ дляБорисфенка
Після перемоги.
І в тюрмі за це посидіти трохи.
Ще й у річку хтось когось зажене там.
Мішечок щастя• 24 декабря 2023
Ответ дляПушАпница
Я нормально спілкуюся, але це якесь дурне геть кіно.
Frosya32• 24 декабря 2023
Ответ дляКриниця щастя
Сюжет, игра актеров, судьбы киношные , вообще не много у нас таких колоритных и жизненых фильмов.
И мне понравилось
Борисфенка• 24 декабря 2023
Ответ дляКручу хвости
І в тюрмі за це посидіти трохи.
Ще й у річку хтось когось зажене там.
Точно! Я вже й забулася, що Мотрю посадять.
Борисфенка• 24 декабря 2023
Ответ дляМішечок щастя
Удалено администрацией...
Мішечок щастя• 24 декабря 2023
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Вам, бан
ПушАпница• 24 декабря 2023
Ответ дляКручу хвости
Мені дуже подобається і серіал, і твір. А наступне питання мене саму турбує
аромат Жука• 24 декабря 2023
Ответ дляМішечок щастя
Ясно.
Колдунья-вещунья• 24 декабря 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Там все хороши, и отец ее алкоголик, 6 детей в одной комнате, и свекровь, и свекр и она сама
аромат Жука• 24 декабря 2023
Ответ дляМішечок щастя
Вам, бан
А за що їй бан? За правду?
Вона ж правду написала. Зараз дуже багато талановитих людей гине на війні. Із-за цього ми втрачаємо надію для українського кінематографа. Тому не правильно говорити, що не вміють у нас. У нас не вистачає на це ресурсів (
Мизимец• 24 декабря 2023
Ось, рекомендують мені друзі )