Дивне створіння• Изменено 25 декабря 2023
Вітаєте зі святом дорослих племінників?
Вітала з Різдвом сестру, дала набір ласощів для неї і її доньки. А вона мене питає чи я привітала її старшого сина теж? І в мене ступор. Хлопцю 27 років, працює, заробляє. Був малий вітала, зараз ні. Він навіть не вітає мене з Днем народження ніколи. Останній раз пару років тому дарувала йому гроші на ДР, він повернув мені їх на карту, типу не треба , я сам заробляю. Я і перестала взагалі його вітати. У мене навіть думки не було йому щось дарувати на Новий Рік. А як у вас?
Дивне створіння
• 25 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
А сестру зачем поздравляете? Она малышка?
Не знаю. В неї важка доля, так типу для підтримки
Valechka-mk• 25 декабря 2023
Ответ дляДивне створіння
А, ну понятно, поздравляют обиженных жизнью только. Не знала
Дивне створіння
• 25 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
Не розумію вашого сарказму
Сегодня сержусь• 25 декабря 2023
Ответ дляДивне створіння
Ось і звикла)
Вільний митець• 25 декабря 2023
Ответ дляДивне створіння
Не розумію вашого сарказму
Жінку ніхто не привітав, не звертайте уваги:) Вітайте тих, кого хочеться і можеться:)
Дивне створіння
• 25 декабря 2023
Ответ дляСегодня сержусь
А сестра вас та ваших рідних привітала?
Мого сина
Valechka-mk• 25 декабря 2023
Ответ дляДивне створіння
Не розумію вашого сарказму
Что не понятного? Поздравления это не поддержка обиженных, а от души- тех, кто тебе дорог, симпатичен и тп. Если вы поздравляете потому что жизнь тяжелая, то да, чего племянника поздравлять-то?
Дивне створіння
• 25 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
Ну я дорогі подарунки теж не купую. Що мені йому теж цукерки передати? Він не їсть солодощі, п´є пиво. Пиво дарувати?
Valechka-mk• 25 декабря 2023
Ответ дляДивне створіння
А кроме пива и конфет больше ж ничего нет?
И больше ничего племянник не любит?
Valechka-mk• 25 декабря 2023
Кстати, даже пару банок хорошего пива и какой-то снек лучше, чем тупо игнорить племянника, передавая подарки сестре и племяннице
Ухахайкина• 25 декабря 2023
Ответ дляДивне створіння
Вы не знаете ответ на ваш вопрос? Если кто-то напишет, что и в 40 лет поздравляет, вы начнёте поздравлять своего племянника? По теме, племенницу 22 лет поздравляю подарками с ДР.
Бурундучиха• 25 декабря 2023
Вітайте словами. Хай ті цукерки будуть просто як презент, коли приходите в гості, а не в якості подарунка дитині.
ДинамоКит• 25 декабря 2023
А те, що племінник не вітає Вас з днем народження то ок?! Забудьте і не звертайте уваги
Блиск думки• 25 декабря 2023
Ну,так бы сказала,что он меня не поздравляет. Последний раз вообще деньги вернул..не красиво это . Мог просто поздравить вас в следующий раз,было бы взаимно.
Но он показал,что ему не нужны эти отношения.
Ну ниче се• 25 декабря 2023
В моєї мами дорослий племінник (на рік від мене старший). З усіма святами вітають один одного, коли по телефону, коли збирають гостей - особисто.
На його День народження даруємо подарунок загальний від нашої сім‘ї.
Файна дівка• 25 декабря 2023
За такої ситуації вітала б у вайбері і все.
У мене двоюрідні сестри, молодші за мене на 12 та 18 років. Вітала їх різними мессенджерами особисто із днями народження. Вони мене ніколи не вітали. Я абсолютно без претензій, велика різниця у віці та у відстані, ми мало спілкувалися. Але вітати перестала.