ішо• 25 декабря 2023

Святвечір

Я вже дуже багато років мешкаю в Італії, родина італійська, тому і свята всі італійські. Було дуже приємно, коли нарешті і в Україні Різдво перенесли на правильну дату.
Так от, так сталось, що за часи мого життя в Україні ми ніколи не святкували Різдво в родині, а от у бабусі все було дуже чітко.
Коли почав жити з дружиною, то усвідомив, що головне свято в Римі, це саме Святвечір, коли збирається вся родина. Навіть, якщо діти дорослішають, одружуються, то вони все одно на це свято приїздять до своїх батьків. Святкування взагалі дуже відрізняється від того, до чого я звик в Україні. Найголовніше, це спілкування. Їжі вистачає, але це не головне. Дуже мало алкоголю, пикою в салат ніхто не падає. Вчора з нами була нова дружина двоюрідного брата моєї дружини з маленькою дитиною. Був розчулений тим, як старші сестри з нею грались, ну і звісно кількість подарунків для немовляти була захмарною)
З старших дітей наймолодшій 19 років і ніхто з них за увесь вечір не взяв в руки телефона, щоб посидіти в інтернеті. Вже всі роз´їхалися, а діти ще сиділи десь до п´ятої години ранку спілкуючись.
Якось так
Не танцую- но пою• 25 декабря 2023
Купіть собі пляшку, якщо всі вже поїхали.

автор ішо • 25 декабря 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
навіщо?
Я не тону• 25 декабря 2023
И шо?
автор ішо • 25 декабря 2023
Ответ дляЯ не тону
И шо?
шо?
Христя в тiстi• 25 декабря 2023
Класно. Так само святкують і у Франції. Всі разом готують, грають в настольні ігри. Діти чекають на подарунки, усі разом розпаковують.
Идеальная оптимистка• 25 декабря 2023
Хз. У нас никто лицом в тарелке не лежит. На святвечір все семьёй собираемся. И на Рождество подарки. С самого моего детства этот праздник ассоциируется с волшебством. Плюс колядки
Я не тону• 25 декабря 2023
Ответ дляішо
шо?
А я знаю шо? Вы форум с исповедальней попутали?
автор ішо • 25 декабря 2023
Ответ дляЯ не тону
коли там у вас різдво?
пьЯНА• 25 декабря 2023
Мужик постоянно сидящий на женском форуме, это днище

автор ішо • 25 декабря 2023
Ответ дляпьЯНА
давайте вже увесь список, що я там за вашою версією?
Идеальная оптимистка• 25 декабря 2023
Ответ дляпьЯНА
Ещё и какой-то злой мужик
автор ішо • 25 декабря 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ещё и какой-то злой мужик
в чому моя злість?
Не танцую- но пою• 25 декабря 2023
Ответ дляпьЯНА
Ото я и предложила ему хоть бутылку взять, развеяться.
Нічна ненажера• 25 декабря 2023
Удалено администрацией...
Донька подруги• 25 декабря 2023
Я вам сочувствую, что вы выросли в такой семье, где Рождество - это был повод напиться, наесться и упасть лицом в салат. Но я рада, что хоть сейчас вы поняли истинную суть праздника. У нас всегда на Рождество все родственники собирались у бабушки (как и сейчас все 5 января до 7 поедем к бабушке), все вместе готовим 12 блюд и выглядываем в окно, чтоб увидеть первую звезду. Потом все собираемся за столом, общаемся и радуемся Рождеству. И я живу в Украине. Все зависит от семьи, а не от страны, автор.
автор ішо • 25 декабря 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
у вас дуже традиційна уява про розвіятись
автор ішо • 25 декабря 2023
Ответ дляНічна ненажера
Удалено администрацией...
СИРЕЛИ• 25 декабря 2023
Ответ дляЯ не тону
И шо?
Удалено администрацией...
ЯяяКакаджамбо• 25 декабря 2023
Я ни разу за жизнь не была на застолье где морды в салате.Наверное автор из рашки.

Донька подруги• 25 декабря 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
Удалено администрацией...
Вообще это так и есть, но к Рождеству и традициям в семье это не имеет никакого отношения
Щедрик• 25 декабря 2023
В Италии тоже кто-то не лежит в салате,а кто-то лежит,как и общения в семьях разное. От страны это не зависит.
Очень порадовало,что цивилизованная европейская жена отучила вас от дикарских привычек.
автор ішо • 25 декабря 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
Удалено администрацией...
автор ішо • 25 декабря 2023
Ответ дляЩедрик
ви де в Італії мешкаєте?
sur_sur• 25 декабря 2023
Не маю таких знайомих або родичів, щоб пикою в салат. То вам просто так повезло. Італійців бачила, різні є.
СИРЕЛИ• 25 декабря 2023
Ответ дляішо
Удалено администрацией...
ну да, все кто сповна розуму давно в италию смотались. как крысы с тонущего корабля.
Щедрик• 25 декабря 2023
Ответ дляішо
ви де в Італії мешкаєте?
Для того,чтоб так писать совсем не обязательно жить в Италии
Я така бойова• 25 декабря 2023
С Рождеством Христовым вас и вашу большую семью! Спасибо что описали, как проходят у вас праздники, добра вам и благополучия!
Форточка• 25 декабря 2023
Ответ дляНічна ненажера
Удалено администрацией...
В Україні все гавно, в європах-няшно. В них і небо синіше, і кутя смачніша, і діти слухняніші. Автор-маладец
автор ішо • 25 декабря 2023
Ответ дляЩедрик
Ну так а звідки у вас відомості про те, що хтось тут лежить пикою в салаті?
Щедрик• 25 декабря 2023
Ответ дляішо
а у вас о том,что никто не лежит?