бЭйбА• 25 декабря 2023

що це зі мною? сил 0

робочі дні за компом ще більш менш
а от вихідні, де всі домашні справи, і навіть просто погуляти з дитиною - треш.
дуже нема сили робити щось фізично.
зварити суп - вже падаю з сил.
я не розумію,як люди готують застілля на гостей і т.п.
Для мене така фізична праця вимотує страшенно.
Але разом з тим можу працювати навіть по 10 годин за компом, навіть з 8-9 до 10-11 вечора - і мені не так критично як після домашніх справ чи навіть прогулянок.

P.S. то в мене з дитинства.
в суботу вранці прибирала - і вже нема сили.
і неділю їхали в церкву - і після того теж сили не було...
Н@Диете• 25 декабря 2023
Ви не людина хатніх справ)

Власне я вірю що у кожного є задатки до певної діяльності. У вас - офісна діяльність. Прекрасно

автор бЭйбА • 25 декабря 2023
Ответ дляН@Диете
Ви не людина хатніх справ)

от подруга написала, що приготувала 12 страв на Свят вечір.
написала, що дочка вже може пам´ятати (її дитині 4)
моя старша, але якщо так подумати, не має того щастя, традицій - бо я не маю сил на готовку.
в моєї дитини нема нормального дитинства, бо я вічно запахана і запарена.

я зрозуміла, що не тягну..
одна виховую
тепер моя дочка виросте без гарного дитинства?((
лаМпочка• 25 декабря 2023
Автор, я така сама. Можу сказати, що чим менше людина працює фізично, ти хилішою вона стає. Тому спортзал ваше всьо. Через півроку слабкості не буде)
Ви так про дитину свою хвилюєтесь, ви гарна мама.
Н@Диете• 25 декабря 2023
Ответ длябЭйбА

я зрозуміла, що не тягну..
одна виховую
Якщо ви любите дитину і приділяєте час дитині (хоч мало, але якісно) - це вже добре. Не в традиціях справа. Дитина і сама собі традиції впорядкує як виросте, а от любов і ніжність матері - то особливе і унікальне.

Зрозуміло що у вас є подруга і вона інша. Всі ми інші . Не гнобіть себе за те що ви не така, це справі не допоможе . У всіх різні обставини життя і всі ми різні за характером і так далі
автор бЭйбА • 25 декабря 2023
Ответ длялаМпочка
через мене дитина не мала нормального Різдва.
я не навчила готувати нормально (бо сама вмію лише базове).

спортзал колись був - я пів дня відходила (не моє)
автор бЭйбА • 25 декабря 2023
Ответ дляН@Диете

приділяю не стільки часу як хотілось би.
часом ввечері є тих 1-2 години, але поїсти, помитись - і вже спати лягати потрібно
Дуболом• 25 декабря 2023
Автор, 1 час прогулок на свежем воздухе и Вы энерджайзер!)

Дуболом• 25 декабря 2023
Ответ длябЭйбА

я зрозуміла, що не тягну..
одна виховую
Для двоих з дитиною вам 12 страв забагато😂
Суші замовте, головне увага малій)
автор бЭйбА • 25 декабря 2023
Ответ дляДуболом
приходжу з вулиці втомлена і зла))
на вулиці шукаю лавочку
Н@Диете• 25 декабря 2023
Ответ длябЭйбА
Ну тоді на свята , вихідні… ви себе і свій режим життя краще знаєте
Дуболом• 25 декабря 2023
Ответ длябЭйбА
приходжу з вулиці втомлена і зла))
на вулиці шукаю лавочку
Є зайва вага?
автор бЭйбА • 25 декабря 2023
Ответ дляДуболом
Суші замовте, головне увага малій)
от дитині не привила приймати гостей
автор бЭйбА • 25 декабря 2023
Ответ дляДуболом
Є зайва вага?
ні, навіть 50 не важу.
це в мене з дитинства.
а зараз ще й тиждень спала по 4-5 годин
Н@Диете• 25 декабря 2023
Зварити свіжу їжу, прибрати у квартирі щоб було чистенько , вийти на свіже повітря а ще якщо сонечко є - це ж кайф і супер.

Де собака порилася? Чому вас такі речі не радують? Вас сварили за прибирання у дитинстві, чи щось подібне?
автор бЭйбА • 25 декабря 2023
Ответ дляН@Диете

дуже втомлює приготування їжі.
і в мене поки нема пральки. дитина забруднила світлий комбез - а я не хочу його прати руками. просто сіла і сиджу..

але от зрозуміла, що вимотує саме готування їжу - від непривички. я не готувала в дитинтсві і юності. мама на мене звалювала все прибирання - і ініціативи готувати в мене не було
Н@Диете• 25 декабря 2023
Ответ длябЭйбА
дуже втомлює приготування їжі.

Ну тоді ви не любите через відсутність досвіду

Треба напрацьовувати звички - і готувати і все інше . Тоді полюбите . Згодом . І буде легше і цікавіше
автор бЭйбА • 25 декабря 2023
Ответ дляН@Диете

все одно забирає сили..
Н@Диете• 25 декабря 2023
Ответ длябЭйбА
все одно забирає сили..
Будь яка нова звичка забирає сили спочатку .
Чи ви будете навчатися гарно готувати, чи іноземну мову вивчати.

Але без цього ніяк. Краще помаленьку привчати себе, бо це корисні навички і з вами будуть до кінця життя
автор бЭйбА • 25 декабря 2023
Ответ дляН@Диете

ой іноземну мову я так і не можу нормально вивчити скільки б не вчила.
а є такі свідомі люди.
в мене знайома весь вільний час мови вивчає, передачі дивиться - а я як трава пуста

Н@Диете• 25 декабря 2023
Ответ длябЭйбА
а є такі свідомі люди.
Я ж вам пояснила.

Спочатку бʼєш як дятел у одну точку, терпиш - і згодом починає получатися, і тоді кайф виникає, сил більшає, а не сили забирає. Тільки так воно і працює у всіх . Напрацювання звичок чи навичок
ennSe• 25 декабря 2023
Ответ длябЭйбА
ні, навіть 50 не важу.
це в мене з дитинства.
а зараз ще й тиждень спала по 4-5 годин
недостаток любіи у вас, изза єтого нет енергии. в будущем худе и хуже будет если не исправите єто состояние
автор бЭйбА • 25 декабря 2023
Ответ дляennSe
як виправити?
ennSe• 25 декабря 2023
Ответ длябЭйбА
як виправити?
треба з чимось змиритись, з тим що ви самі не можете виправити в житті, або не на часі наприклад, бо коли це роздерає вашу душу, ви себе не любите ще більше. Коли будете шукати мужа, ви повинні точно усвідомлювати як він вас повинен любити, які првинні бути відносини, якщо знайдете що буде принижувати то считай ви пропали навсігда, або бог милує і пошле того, кого і вчити не треба, а буде просто любити, буде просто спокійно на душі. Дати собі любові коли немає мужика - значить не житти з чистою волею і думати як життя зробити кращим, стати мрійником, навіть коли мрїї не сбиточні, але можуть здійснитися. Головне відпустити все, зо в душі гризе, всіх чертів відпустити.
Намакушка• 25 декабря 2023
Ответ длябЭйбА
приходжу з вулиці втомлена і зла))
на вулиці шукаю лавочку
У вас астенічний синдром?
автор бЭйбА • 25 декабря 2023
Ответ дляНамакушка
У вас астенічний синдром?
зараз погуглю)
автор бЭйбА • 25 декабря 2023
Ответ дляНамакушка
У вас астенічний синдром?
мабуть ні.
якщо я весь день працюю за комп´ютером, не готую їжу (сніданок, салати, каші не рахується, мова саме стояти і готувати), і сплю більше ніж 6 годин - то в мене все нормально.
але може і не вистачає якихось вітамінів