Правда ничего не потеряли отказавшись ?
Asteroidea• 25 декабря 2023
В мене періодично таке буває від 3-4 днів до 3-4 місяців. Ніт, нічого в ті періоди не втрачаю. Але я їм яйця, сир, рибу.
Asteroidea• 25 декабря 2023
Ответ дляmarata
Теж періодично не їм - відвертає) Потім курятину іноді
От саме курятину я вже давно не їм, мене від неї нудити почало ще років 5-7 тому. Якщо їм, то яловичину, качку, іноді індичку.
Автор, а ви з якою метою цікавитесь? якщо не можете, то одна справа. але просто так заради моди не рекомендую. зараз навпаки кажуть, що у багатьої нехватка білку - це ж і шкіра, і волосся. Моя подруга вегетараінка з 14 років- під 40 вона вже не дуже виглядала. Я раз приїхала до неї в гості, вона мене проводжала на потяг, так мене люди питала, чи вона моя тітка (я молодша на 4 роки). і ще парочку знаю - в однієї волосся жахливе було, в іншої ніколи сил не було, вона сама казала, що лікарі їй дуже рекомендували їсти м´ясо
Asteroidea• 25 декабря 2023
Ответ дляElena755
Я тоже, очень жесткое мясо.
Треба вміти готувати. Яловичина не любить високу температуру
Asteroidea• 25 декабря 2023
Ответ дляMarmu
Ви маєте рацію. Нестача білка дійсно у вегетаріанців є завжди. Про веганів взагалі мовчу. Та й не тільки білка бракує, жири, вітаміни та мінерали теж трохи інакше засвоюються та витрачаються