Сплюшка• сегодня в 08:30

Я вже не вивожу службу чоловіка

Дівчата, хочу поділитися своєю історією. Можливо, хтось зараз живе так само.

Ми з чоловіком разом уже п’ять років. Він прикордонник, і всі наші стосунки припали на війну. Я завжди його підтримувала, їздила до нього навіть у бойові міста, намагалася бути поруч. Але зараз я зрозуміла, що в мене просто більше немає сил.

Моє рідне місто залишилося в окупації. Я залишилася сама з двома дітьми, далеко від дому, без рідних і без підтримки. Чоловіка постійно переводять, тому ми майже не живемо як сім’я. Усі проблеми, хвороби, побут, діти — усе на мені.

Кілька разів ми намагалися переїхати за ним, але це великий стрес для дітей, і вони більше не хочуть змінювати школи та починати все спочатку.

Чоловік часто каже: «Ти сильна, ти впораєшся». Але я вже не хочу бути сильною. Я хочу, щоб мене підтримали. Від постійного стресу я почала втрачати здоров’я й усе частіше думаю: чи нормально взагалі так жити, коли ти постійно сама?

Дівчата, якщо серед вас є дружини військових або ті, хто був у схожій ситуації, поділіться, будь ласка, своїм досвідом. Як ви справлялися? До яких висновків прийшли? Бо я відчуваю, що мої сили вже майже закінчилися.
12 галюцинаций• сегодня в 12:14
Ответ дляСплюшка
Он в другой стране .
А гроші не висилає?

12 галюцинаций• сегодня в 12:15
Ответ дляСплюшка
К чему вообще дети ? Если я говорю о функции мужа.? Где вы видели что я написала про детей?
«Усі проблеми, хвороби, побут, діти — усе на мені.»
Як міряти?• сегодня в 12:25
Ответ дляMs. Dolly
У каждого свой выход.
У Вас свой
У меня свой.
Каждый из нас живёт свою первую и единственную жизнь
💯
побольшомусекретику• сегодня в 12:39
Ответ дляСплюшка
А він і не хоче , його влаштовує все . Це мене не влаштовує бо я сама йому нормально.
А какие варианты для него вы предлагаете?
рукиЖимолости• сегодня в 12:54
Ответ дляСплюшка
Ну согласитесь если бы в моем кругу были мужчины я бы могла набрать номер и попросить приехать мне собрать полочку или шкаф или перевести что то ?правда ?
Что мешает вам сейчас это сделать?
Вообще не понимаю почему вы,имея именно сыновей,не уехали пять лет назад?
66сезон666серия• 2 часа назад
Ответ дляЖена миллионера
Ну за 5 років відносин точно до школи не доростуть.
ніщо так не видавало Штірліца, як волочащийся позаду парашут..
66сезон666серия• 2 часа назад
Ответ дляСплюшка
Мне запихнуть детей обратно которым 15-10 лет ?
..’Ми з чоловіком разом уже п’ять років’.
Ms. Анонимная• 2 часа назад
зараз всі жінки військових так живуть. радійте, що живий. і так, він захищає вас і нас всіх. пишайтесь. до слова. в мене всі стосунки припали на війну. просто всі. не бачились місяцями. як волонтер кілька разів приїздила на 5 хвилин, щоб передати допомогу. вкрай рідко, раз на 4-6 місяців він був в моєму місті на ніч. теж побут і мої діти (не від нього). все на мені. працювала, жила. і кохала його, хоча могла собі дозволити інше життя, я ще така нічо))). чоловічою увагою не обділена, але хотіла бути з ним. якось так. з 2022 по 2025 рік так жили. але здоровя не залізне. тож з армією попрощались. тепер разом. я радію, що ми це витримали. і досі його кохаю і метелики в животі не закінчуються. мабуть це все індивідуально. але це моя історія. бажаю кожній дівчині витримати це все і дочекатися свого коханого живим і здоровим
Мания-Величия• 2 часа назад
Ответ дляВпораюсь зі всим
О, новый тренд. Раньше, если посоветуешь товар или услугу, сразу верещали, что реклама)
Там ниже автор проверещала, что да, написано ИИ))

Не соромлюсь• 2 часа назад
А скільки шкіл змінили ваші спільні діти у свої 4-5 років?
Губной рояль• 1 час назад
Ответ дляСплюшка
Так Має! Він мій чоловік ! МАЄ . А що він повинен жити в стороні ?
Так а что ему делать? Как ему быть со службой по вашему? Уволиться? На основании чего?
Миссис Буркул• 1 час назад
Ответ дляСплюшка
Ии - и что?
и то
потому что вы тролль

с каких херов свои истории пишет жпт чат ?
Губной рояль• 1 час назад
Ответ дляСплюшка
Я не знаю что и кого я люблю, мне кажется я уже всех мужчин не хочу))) У меня недавно с мужем была такая ситуация, над головой у нас низко летал самолет очень низко , было страшновато не по себе , я ему рассказала что страшно было и не приятно хоть и понимаю , что то наш самолет . Он мне сказал такую фразу , тебе вообще позорно и стыдно боятся самолета , после того что ты видела и пережила это позорно и стыдно ! Ты сильная и обязана быть сильной . А я просто хочу быть девочкой … никого я уже не люблю
Что значит быть девочкой? Истерить от про летающего истребителя или что? Постоянно плакать и ждать от других утешения ? Современная девочка это вроде обычный человек. Которому под силу вылечить невроз, тревожность и прочие ментальные сложности. Сейчас все доступно и прекрасно терапевтируется. Или девочка это что-то принципиально другое, отличимое от мальчика?
Коко На Страже• 1 час назад
Ответ дляСплюшка
Не 16 а 14 будет 15 в следующем году это раз . Зая это квіточка як ти говоришь на своїх плечиках стільки вивезла , що думаю ти б в таку дипресію пішла б! Не розказуй мені як жити , а якщо в сильної людини є моменти слабого ти її не засуджують ясно ? Хоча ні така як ти цього не вміють …
Автор, развестись успеете. Смотрите, я вас понимаю, вы одна, вам сложно. Но подумайте с другой стороны он вам шлёт 15 иыс ( это тоже деньги, я понимаю здесь все миллионерши и для них это 1 поход в кафе, но тем не менее). Короче шлёт хоть эти деньги, но вы ему не готовите , никак он вас не парит.
Вот подумайте, разведетесь, что конкретно сейчас изменится в лучшую сторону сразу?
Я бы пока не спешила в вашей ситуации.
Ms. Dolly• 1 час назад
Ответ дляMs. Анонимная
Будьте счастливы!!!!
Топтунша• 1 час назад
Ответ дляСплюшка
Я ніколи не мала відносини з військовими і навіщо я туди влізла я не знаю . Шкодую сильно …
Так а о чем именно жалеете? Чем ваша жизнь стала хуже с появлением этого мужчины?
Дети не его. Не было бы его, вы бы точно так же жили сами со своими детьми
220В• 50 минут назад
Автор, вы не одна такая. Таких женщин как вы много и практически все чувствуют одно и тоже. Если он хороший муж, отец стоит потерпеть, набраться сил и жить дальше. Война не вечная, когда то закончится.
220В• 49 минут назад
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Так.
Здається,там ще й чоловік підгулює,якщо раніше теми цього автора були
Не судите по своему)
В каждой теме про военных какая то рогатая дама типа вас пишет подобный комент
Скокмоно - стокнуно• 46 минут назад
Ответ дляСплюшка
Як ти халяви хочеш! Посадила себе і дітей на шию людині і стогнеш,як тобі херово.
Без совісті людина

сказочное_Бали• 3 минуты назад
Ответ дляПьяная вишня
По тире поняли?)
вы думаете без тире непонятно?
сказочное_Бали• только что
Ответ дляСплюшка
А я вже не хочу так жити , мені вже пофіг . Я дожилася до того сама , що просто впала без сил і з хворобою , великим цукром
не понимаю, что мешает вам развестись?