ОдинРазНадетое• сегодня в 10:23

Просто офигела, но интересно, есть ли еще такое у кого-то.

Семья. Мама, папа и 2 взрослых сына (35 и 45)
3-комнатная квартира.
Один сын женат. Ребенок. Живут с родителями в этой квартире.
Второй сын (старший) ушел в 20 лет жить то к одной жене, то к другой, то на съем.
Его комната в этой трешке закрыта. Никому в ней жить он не разрешает. За коммуналку не платит ( дом старый, отопление без счетчика).
Родители уже постарели, болеют. Им бы хотелось по разным комнатам отдыхать. Хотелки брата с ребенком во внимание не берем, но как бы тоже можно было бы ребенка отселить.
Короче, 20 лет все мучаются, но старший не преклонен. Жить он здесь не собирается. Квартира приватизирована на 4 ( родители и 2 сына).
Мама не хочет обострять, но по-моему это дичь.
Я вообще никто, сторонний наблюдатель и любитель посплетничать.
Ms. Искренность• сегодня в 12:50
Ответ дляMary_40
Из 3 комнат одна поменьше как правило, то есть олну поменьше он может занять
какое правило? в киеве около 20 видов планировок для трешек 70-80 годов

Пані_Перчик• сегодня в 12:50
Для меня это кошмар и результат воспитания. Наши родители живут в трешке, правда, в пригороде, мы с сестрой с 17 лет не живем там и никаких комнат никто не закрывает. Это квартира родителей, они её получали пользуются, как считают нужным.
Нашли в капусте• сегодня в 12:51
Ответ дляMs. Искренность
вот вот, я бы дверь взломала, и ему даже не говорила
Що значить я б двері зламала. Я - це хто. Хазяйка там мати. Вона не дає чіпати кімнату свого сина. Це невістці закортіло відсилити свою дитину. І хоче вона це зробити за рахунок брата чоловіка.
Ms. Искренность• сегодня в 12:51
Ответ дляMary_40
Нет возможно. Комнаты часто разные по площади. Если она меньше других то может и третья часть жилой
не третья, четвертая
их четверо, напомню
Ms. Искренность• сегодня в 12:52
Ответ дляMary_40
Три комнаты, какие то больше какие то меньше, вообще одна комната третья часть если они все одинаковые, а если одна меньше то как рпз может и одна четвёртая площади примерно
да причем тут треть????
Ms. Искренность• сегодня в 12:57
Ответ длябибизяна
Він готує собі аеродром, якщо з черговою жінкою не складеться. В принципі, у нього має бути свій куток, це розумне рішення.
Припустимо, в цій кімнаті поселять дитину брата. Завтра цього старшого брата жінка виставляє зі свого житла, він повертається додому- у його кімнаті племінник. Куди йому йти? На зйом? А так він може завжди повернутися у свою кімнату.
Щодо оплати комунальних, то там спільного ЖЕК. Третина від вартості Жека, то копійки. Ми не знаємо відносин у сім´ї, раз батьків це влаштовує, то значить там свої домовленості.
жек, тепло, вывоз мусора, если нет счетчиков - вода, газ
ЯблокоРаздора• 2 часа назад
Квартиру родители получили благодаря двум сыновьям, там и кухня не маленькая и туалет с ванной раздельный, коммунальные платежи вообще ни о чём, только вывоз мусора, остальные по площади квартиры считаются и по счётчикам, интересно как, что остальные члены семьи требуют коммунальные за то, что они там живут, охренели в край. Если уж всем надоело друг с другом жить, то должны быть разделены лицевые счета и каждый может продавать свою долю и расходиться. Естественно на отдельную квартиру сыновьям не хватит, а вот родителям хватит, если родители задолбадась, они могут продать свою часть , а у них половина квартиры на двоих и купить себе отдельную гостинку.
НаБалКоніХодять• 2 часа назад
Ответ дляОдинРазНадетое
Мне тоже не понятно. Это квартира родителей. Приватизация породила вот такую дурость.
А те, що молодший з сім´єю сидить на голові у батьків, вас ніяк не бентежить? 5 людей живе в двох кімнатах
Зараз на дієті• 2 часа назад
Ответ дляНашли в капусте
У мене така історія, де я той брат, що закрив кімнату. Приватизація у мене 1/4 від 3 км квартири в райцентрі Чернівецької області.
Я 25 років тому виїхала на навчання в Київ, тут і залишилася. Вийшла заміж, народила дітей, купили з чоловіком квартиру, дачу. З мамою живе брат і невістка. Я матеріально краще живу, вже мінімум 10 років щомісячно забезпечую маму. З цих грошей мама умудряється і техніку купувати і ремонт робити.
В лютому 2022 коли почалася повномасштабна, я подзвонила, що ми їдемо в Польщу, але пару днів поживемо в мами, тому що чекали ще друзів з Запоріжжя.
Так вот мені сказали, а де Ви жити будете? Я сказала, що можна і в залі, який у нас завжди був для гостей. На що від брата отримала фе, що вони свою кімнату віддали дітям і місяць тому переїхали в зал. На що я сказала, що нам без різниці де переночувати, тому організуйте будь де диван ( я була лише з чоловіком, діти дорослі, самі виїжджали окремо від нас). І що Ви думаєте? Мене, власницю 1/4 квартири тупо послали, і навіть на поріг не пустили. Я вночі шукала готель, щоб не ночувати на вулиці.
Тому зі свого досвіду, я вважаю, що старший брат мудрий. Він розуміє, що раптом йому потрібно буде в квартиру, його ніхто не пустить і тим більше його кімнату ніхто не звільнить ( чи то племінник, чи то хтось з батьків).

220В• 2 часа назад
Ответ дляОдинРазНадетое
А хрен его знает. Женщина боится скандала… не дай Бог так бояться собственного ребенка 🤦‍♀️
Думаю, этот сын психопат. Типичное поведение. И эта мама не хочет с ним связываться, потому что знает, что он устроит скандал, истерику и будет им мстить вплоть до суда и выделения своей доли в квартире. И то, что не платит коммунальные, тоже характерно для таких людей. Сталкивалась с такими лично
Нашли в капусте• 2 часа назад
Це кімната брата. Крапка. Він не хоче, щоб у його кімнаті жив племінник. А якби у батьків було дві зайвих 1к квартири. І у одного брата була б куча дітей, а інший до прикладу у своїй квартирі не жив би. То теж вимагали б, щоб пустив туди племінників. Брат з дружиною має бути вдячним, що батьки дають жити у квартирі.
Нашли в капусте• 2 часа назад
Ответ дляЗараз на дієті
Вам треба бути пильною, щоб ваша доля не дісталась брату і його родині. Тим більше, що західна частина країни, там квартири дорогі.
Вас брат не пустив, а що сказала мама?
Зараз на дієті• 2 часа назад
Ответ дляНашли в капусте
Вас брат не пустив, а що сказала мама?
А як може перейти брату, якщо приватизація на мене?
Мама промовчала. Я бачила, що вона була в шоці і була з ним не згодна. Но їй там жити з ними, плюс вона, доречі і брат також дуже виховані, не скандальні, тому скандалити не стала.
У мене благо були можливості орендувати готель, тому ситуацію спустили на тормоза.
Саме неприємне в цій ситуації, що у нас з братом всі роки до цього були прекрасні стосунки. Ми щороку за свій рахунок цілою родиною (ми, мої діти, мама + брат з 2 дітьми) організовували олнклюзив закордоном, постійні відпустки разом в Україні ( Карпати, Одеса, Крим). Тому для мене це було неочікуваним ударом. Зараз я зробила висновки, з братом спілкуюся, але уже не вкладаюся як раніше.
Mary_40• 1 час назад
Ответ дляMs. Искренность
При таком раскладе он может отделить часть кухни и ванной и еще че там по метра не хватает в его одной комнате. Всякое там несколько месяцев еще может добавить. Если они пользуются этими метрами
Ms. Искренность• 1 час назад
Ответ дляMary_40
нет, не может
Mary_40• 1 час назад
Ответ дляMs. Искренность
нет, не может
В смысле? Есои он будет оплачивать часть коммуналки почему он не может поставить. На кухне кастрюли консервы? В ванной моющие?
НеВРотик• 1 час назад
Ответ дляОдинРазНадетое
Согласна.
Просто у меня 2 сына. Я, хошь-не хошь, а как-то прикладываю на себя. Старший выехал. Младший просил не переделывать комнату брата, он же вернется… Но в этом году я сделала ремонт как мне удобно. Нет смысла держать закрытую комнату.
Да конечно нет смысла, что это за бред вообще с закрытой комнатой? Вообще считаю что пока родители живы они хозяева в квартире, что хотят в ней то и делают
Сирожено_пирожено• 1 час назад
Ответ дляОдинРазНадетое
Я тоже не могу понять. Собственность никуда не пропадет. Вопрос продажи и дележа не стоит.
Молодець. Страхується, щоб у разі чого було де переночувати.
Сирожено_пирожено• 1 час назад
Ответ дляMs. Искренность
здесь только один вопрос
если эти деньги ему родители дали, типа на сыновей - т.к. на двих, то да, нужно разделить
если это его деньги - то это его проблемы
но это не деньги, а общее имущетсво
при этом, которое он не обслуживает, оплачивает должным образом, как спиввласник
Він може зачелитися так само з дружиною і дітьми ітоді брату буде ой, як не комфортно і прийдеться ужиматись на кухні, мати чергу в туалет

Ленивица-красавица• 45 минут назад
Ответ дляНашли в капусте
Це для вас нерозумно. А брат розуміє, що як тільки займуть його кімнату, він там буде гостем.
и что? Он там не живет 20 лет. Пусть приедет, заберет те вещи, которые ему дороги, и прекратит страдать фигней.
Миззери• 44 минуты назад
Ответ дляОдинРазНадетое
Согласна.
Ну я вообще в ужасе 2 здоровых лба , дядьки а такие приживалы
Миззери• 43 минуты назад
Ответ дляОдинРазНадетое
Но ведь комната просто простаивает 20 лет. Это же глупо, когда люди ютятся…
Роди второго ребенка , что бы у первого была родственная душа 🤣🤣🤣
Миззери• 42 минуты назад
Ответ дляНашли в капусте
А он реально собирался туда возвращаться в 45 ?)
Ну и по факту комнаты у него нет а половина комнаты
За ширмой жить с племянником ?
Миззери• 37 минут назад
Ответ дляЗараз на дієті
У вас друга ситуация
Вы помогали родителя а он даже свою часть кв не платит , этого достаточно что выселить из комнаты
Не вижу мудрости что б испортить отношения с родителями и братом только от мысли а вдруг когда-то понадобится и не пустят
А вдруг не понадобится а вдруг пустят
Досматривать родителей тоже кто-то должен , я так понимаю брат не захочет
Xвостокрутелка• 35 минут назад
Ответ дляЗараз на дієті
То есть он милостиво принимал ваши деньги и это вы называете хорошими отношениями?
Xвостокрутелка• 35 минут назад
Ответ дляСирожено_пирожено
Так хай оплачивает свою страховку
Xвостокрутелка• 34 минуты назад
Ответ дляМиззери
Ага. Зацепились за мамкин подол
автор ОдинРазНадетое • 21 минуту назад
Ответ дляПросто красавица
Сына с приплодом отселить и сразу появиться свободная комната
А если и второй сын закроет так свою комнату и переедет. Тут выше писали, что это гарантия наличия куска жилья. Вот и младший себе сделает гарантию. И родители снова в одной комнате.
Нашли в капусте• 15 минут назад
Ответ дляМиззери
За ширмой жить с племянником ?
У поемінника там взагалі нічого немає.
А чому не вернутись у свій дім, якзо так складеться? Он брату ж не соромно за стінкою у батьків розмножуватись.
автор ОдинРазНадетое • 7 минут назад
Ответ дляНашли в капусте
Складається враження, що вижити старшого намагається дружина молодшого. Для батьків всі діти однакові. Кожного люблять, кожному по кімнаті. Мати жаліє старшого, не відкриває його кімнату, бо розуміє, що це його по праву. Також мати жаліє меншого. Грошей багато не заробляє ( зате бронь), забезпечити родину не може ( мале-дурне, одруживсь, хай вже живе, бо теж його кімната по праву). І тільки невістці не йметься. Нічого у цій квартирі не маючи, вже лишила брата свого чоловіка його ж частки житла. Я б на місці матері сраною тряпкою таку невісточку гнала.
Как раз нет. Невестка там не выступает. Там в принципе по рассказу нет конфликта. Просто женщина сетовала мне, еще раз говорю, абсолютно постороннему человеку, что тяжко в двух комнатах и в дальнейшем разговоре вылезла вот така всплыла история.