ТочноБудет• 25 декабря 2023

Порассуждать о брендах

Навеяно айфонами в маршрутке и шанелями в метро.
А если у меня авто 10 летней давности, то в оригинальной брендовой одежде не комильфо? Только масмаркет?
Непереможна• 25 декабря 2023
Ответ дляКидаю курити
Здесь речь шла вообще про айфон, в ЕС даже бабки-пенсионерки с айфрнами в трамваях ездят)
)))ну ездят, и в Киеве ездят, и что? В третий раз пытаюсь понять что вы мне пытаетесь сказать своими кросами и бабушками с Айфонами, кстати как и зачем вы постоянно упор на ЕС делаете?

Джага-джага• 25 декабря 2023
Ответ дляИграю у края
всем по барабану
+1 99% людей и не отличит ’брендовисть’
Слава Українi• 25 декабря 2023
Ответ дляКидаю курити
Тут тема про бренды и ОТ, кстати в Италии видела в Баленсиаге в электричке (девушка была в кроссовках) еще и в +40
В венском метро тоже можно увидеть все бренды,это не показатель
Кидаю курити• 25 декабря 2023
Ответ дляНепереможна
Что хочу, то и делаю! Если вы что-то не понимаете - то проблема в вас, спокойной ночи)
Непереможна• 25 декабря 2023
Ответ дляКидаю курити
Ms. Скромность• 25 декабря 2023
В мене немає власного авто. Я лише недавно отримала права. Але займаю керівну посаду і буваю у відрядженнях в ЄС. На роботу їзджу в маршрутках. І так, на мені Maxmara, Liu Jo, Michael Kors, Armani, Versace + хороша ювелірка. Наприклад, сьогодні на мені лише набір прикрас вартістю 4000 євро. Люблю золото і діаманти) їзджу у маршрутці і я така не одна там. Інколи бачу там і справжній LV. Все в житті буває) але зрозуміло, що вони в маршрутці зальотні. А я все життя на них )
ЗновЗдоров• 26 декабря 2023
Вам не наплевать, что о вас думает серая масса вокруг вас? Всем пофиг в чем вы одеты и на вашу машину, поверьте.

автор ТочноБудет • 26 декабря 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
У вас из брендов только Шанел и айфон? Вы вообще почему покупаете те или иные вещи? Если нравятся, подходит и подчеркивают ваши достоинства, правильно? Позволяет доход безболезненно сумки Шанел покупать- пожалуйста. Если не позволяет, то считаю абсурдом пытаться чему-то соответствовать. Вещи это всего лишь вещи
Шанел и айфон в контексте нарицательные
Країна мрій• 26 декабря 2023
Ответ дляКоролеВешна
А якщо нема потреби в старому авто, можна айфон чи ні?)
Та можна все. Я взагалі вважаю, що за умови, що це суттєво не бʼє по бюджету родини та не обмежує інших (чоловік, дитина) то можна і в кредит узяти айфон, вдягнутися у секонд і бути щасливою. Так, це буде незрозуміло для оточуючих, але головне що у жінки та у її родини все добре.
Наприклад моя сестра живе в орендованій маленькій однокімнатній хрущовці, її особистий телефон самсунг неновий, а ось робоча карточка стоїть у новенькому айфоні. Їй на ньому зручно саме працювати. Не думайте, вона не блогерка
КоролеВешна• 26 декабря 2023
Ответ дляКраїна мрій
У мене власне житло чимале, авто є в сімʼї. Я не беру кредитів і так - їжджу в транспорті з новим айфоном. Бо мені з лівого берега на правий незручно на авто. І я не блогер, але я люблю айфони, у мене моделі з 3-го були) В секондах ніколи не була й не планую.
Але громадський транспорт для мене зручність і економія часу, доїжджаю за 30 хв
Країна мрій• 26 декабря 2023
Ответ дляКоролеВешна
От і добре. Я громадський транспорт погано переношу, в мене дуже гострий нюх, а ще я маленького зросту і чужі пахви то іноді капець як смердять. Плюс давка у час пік. Хоча був період, коли мені було зручно їхати на тренування траліком с кондиціонером, а назад мене забирав чоловік машиною. Але то було серед дня та я сідала на кінцевій зупинці. А в середині маршруту все одно тралік заповнювався під завʼязку
Локшина на вухах• 26 декабря 2023
У нас в семье тайота прадо, но иногда могу прокатится на маршрутке. Айфон у меня 14 про) Всё равно кто что думает