Накладні мюслі• 26 декабря 2023
статус малозабезпечені?
з чоловіком не живу півроку, подала аліменти і сьогодні отримала рішення!
З нового року подам на розлучення. Питання в тому, коли я зможу оформити малозабезпечених (маю 3є діток, не працюю в декреті) ? лише через 3міс як він не платитиме аліменти чи лише після розлучення?
Крим мій• 26 декабря 2023
Аліменти до малозабезпеченості відношення не мають. А от те, що ви в шлюбі грає роль, бо його дохід входить в розрахунок. А там рахуйте. Є калькулятори. Якщо офіційний дохід у нього не великий, то можна й швидше
Подтяжка• 26 декабря 2023
Ответ дляКрим мій
Т.е.если бы автор например получала на 3-х детей около 80000 грн, она все равно считается малообеспеченной?
Вы ничего не путаете? Логично же что уплаченные алименты в совокупный доход не берутся, а полученные берутся. Это если плательщик алиментов будет считать совокупный доход, то из него вычтут уплаченные алименты. А получателю, в данном случае автору, они пойдут а совокупный доход
Накладні мюслі
• 26 декабря 2023
Ответ дляКрим мій
він взагалі не працює офіційно
Накладні мюслі
• 26 декабря 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
А вам ще довго бути у декреті?
так, доні лише 1.1р 😔
Крим мій• 27 декабря 2023
Ответ дляПодтяжка
Читайте, що входить в дохід, а що ні. Плюс максимальний розмір аліментів теж є. І якби автор отримувала 80 к, то не літала б оформляти ту допомогу. А потім чекати місяцями, чи нарахують.
Крим мій• 27 декабря 2023
Ответ дляНакладні мюслі
він взагалі не працює офіційно
Ну тоді не підкажу, бо навіть на субсидії, якщо людина не працює офіційно, то дохід їй вигадує держава. Підійдіть в цнап, чи а відділ соціального захисту, чи а пенсійний. Бо зараз стільки тих організацій. Ніби зменшують, централізують. А по факту роблять щось не зрозуміле. Але думаю там на рахунок цього підкажуть, що доходу в чоловіка офіційного нема.
Подтяжка• 27 декабря 2023
Ответ дляКрим мій
Для назначения субсидий точно входят. А чем субстдии отличаются от пособия ро малообеспеченности, и то, и то подачка нищебродам за наши налоги.