moreseaa• 27 декабря 2023

Зуб мудрости, чувствую что начал лезть, когда удалять?

Прям под Новый год блин. Чувствую какой то кусочек там плюс болит. Какие у вас симптомы были? Нужно сразу удалять? или подождать можно?
bodyki.com.ua деткам из США• 27 декабря 2023
а зачем удалять?я удалила 1 который развалился через 4 года как вылез
остальными 10 лет успешно пользуюсь

dulenok• 27 декабря 2023
если растет правильно, то не нужно удалять. Но болеть будет периодически нещадно
Nathalie27• 27 декабря 2023
Можна вже видаляти, якщо є показання. Мені вирізали з ясен, бо він вже там лягав на бік і анатомічно навіть не прорізався би через брак місця. Видалили легко за 10 хвилин.
Nastie.K• 27 декабря 2023
Я видалила всі за два рази. Один ліз десь 3 роки, періодично дуууже болів. Не хотілося терпіти і псіханула. Не жалкую, трохи навіть зуби рівніші за рік стали, напевно місце зʼявилось)
Елена1265• 27 декабря 2023
Ответ дляNastie.K
Все за два раза? Как вы потом эту боль терпели, как ели? Хомяком не были?
Nastie.K• 27 декабря 2023
Ответ дляЕлена1265
Спочатку з однієї сторони видалили 2 , а через місяць з іншої. Щоб однією стороною їсти могла. У мене не напухло нічого, вони досить рівно були, але щелепа маленька ітак прийшлось би видаляти.
Боляче було звісно але перші пару днів, знеболююче пила днів 4.
Елена1265• 27 декабря 2023
Ответ дляNastie.K
Везет вам. У меня щеки опухают, если нижние рвать, как хомяк, а лунка месяц болит
По 2 зуба не решилась бы удалять
Nastie.K• 27 декабря 2023
Ответ дляЕлена1265
По 2 зуба не решилась бы удалять
Мені зашивали лунки і призначали на 5 днів антибіотики і мазь спеціальну щоб не було подразнення. Можливо це допомогло мені.
Зверніться на консультацію до стоматолога, думаю так буде краще)