Залетна Я тут• Изменено 27 декабря 2023
Протизаплідні пігулки Як змінити час прийому?
Почала пити. Зрозуміла, що вранці мені незручно, хочу ввечері. Якщо я прийняла сьогодні о 9 ранку, чи можу випити на ніч і далі продовжувати пити іх о 22 годині? Чи як краще перейти на інший час?
Я таке знаю• 27 декабря 2023
Со следующей упаковки в идеале, ну или завтра вместо утра выпейте вечером, но 3 дня предохраняйтесь допом
Аль де Барановна• 27 декабря 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Мазня может быть.
Залетна Я тут
• 27 декабря 2023
Ответ дляЯ таке знаю
То це ще довго чекати. Тільки неділю приймаю. Не знаю, чого це я вирішила пити їх зранку, дуже мені незручно
Кудлата хмаринка• 27 декабря 2023
Я просто следующую выпила вечером. Если выпивала утром, весь день тошнило,а так вечером выпила и спать легла
Я таке знаю• 27 декабря 2023
Ответ дляАль де Барановна
Мазня может быть.
Не, даже от пропущенной одной не будет, это ж не 3 дня пропуска
Залетна Я тут
• 27 декабря 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Ви теж міняли час прийому? Я зранку постійно поспішаю, діти, кіт, робота, не встигаю інколи поснідати. А ввечері розслаблена, є час
Кудлата хмаринка• 27 декабря 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Так,просто наступну випила не в 7ранку,а в 7 вечора
Залетна Я тут
• 27 декабря 2023
Я читаю інструкцію, то там пишуть, що якщо забула випити, то можна 2 в один день. То може й час так можна змінити?
Боюся якихось ускладнень. Але я вже 2 рази за тиждень ледь не забула зранку випити
Valechka-mk• 27 декабря 2023
Я брала и просто меняла. Пила несколько лет и никаких проблем . От смены утра на вечер ничего не будет
Залетна Я тут
• 27 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
А як краще? Сьогодні випити на ніч? Чи вже завтра? Ви як робили?
Valechka-mk• 27 декабря 2023
Смените за пару дней время. Типа завтра выпейте в обед, послезавтра в 22 и уже так и пейте
Асталависта бэйби• 27 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
Я теж так здвигала.