Тоскующая• 28 декабря 2023
Чи має магазин повернути кошти?
Замовила сукню на відшив. Терміни, які обіцяв магазин закінчуються сьогодні.
Перед замовленням уточнювала, що сукня на новий рік. Магазин обіцяв встигнути. Сьогодні запитала за відправку, а їх відповідь, що сукня буде після нг.
Пропонують обрати будь яку відшити сукню з їх асортименту. Але я не хочу.
Прошу за повернення коштів. Магазин має повернути кошти в цій ситуації чи ні?
Карамбулкул• 28 декабря 2023
Ответ дляВесотехник
Бессовестные , пусть возвращают деньги
Согласно чего возвращать должны?
У покупателя есть договор оказания услуг, который не исполнен?
Морально - ДА, обеими руками, но по закону - нет доказательств, нет разговора. К сожалению...
Ещё один урок для тех, кто думает, что его пронесёт...Не пронесло...
Тоскующая
• 28 декабря 2023
Ответ дляКарамбулкул
Кроме ’говорила’ что-то о строках есть зафиксированное?
Где заказывали? Информационные данные магазина есть? Подтверждение оплаты какое?
С 99.9% уверенности, к сожалению, денег не вернёте.
Отшив - это раскрой ткани под конкретного клиента. По законам отрезы ткани возврату не подлежат.
В мене не індивідуальний пошив під мене. Магазин шиє сукні свого виробництва. С розміру не було, вони сказали відшиють.
Переписка є, скрін оплати(на карту ФОП).
Тоскующая
• 28 декабря 2023
Ответ дляКарамбулкул
Согласно чего возвращать должны?
Є оплата на карту ФОП, переписка. Ми ж не на словах за кавою спілкувались.
Жена_КотораяСтена• 28 декабря 2023
Ответ дляВесотехник
Бессовестные , пусть возвращают деньги
Коли я втретє написала і попросила кошти назад- надіслали на наступний же день, повертати одразу відмовилися
Жена_КотораяСтена• 28 декабря 2023
Ответ дляТоскующая
Випадково не на «м» магазин? Бо це там, де я замовляла. І в них 200 тисяч підписників.
Ні, fyze_store
Але Ви, мабуть, про mark_up?