Трільчиха• 28 декабря 2023
Хто зміг покласти валюту в банку в Польщі?
Які документи надавали? Довідка про зарплату за декілька років їм не підійшла.
І ще - сказали в банку, що до 15 тис дол щомісяця можна без документів. Чи не буде потім питань щодо цих грошей у податкової?
Як міряти?• 28 декабря 2023
Я клала без проблем. Лише один раз питали в маленькому містечку походження грошей. В крупних городах нічого не питали. 10000 в день можна покласти в тому банку, де вілкривала рахунок
Латвийские_Номера• 28 декабря 2023
Ми клали в 2022. Никаких документов не требовалось. Около 20 тыс, специально искали международн банк
Трільчиха
• 28 декабря 2023
Ответ дляЯк міряти?
А який це банк? Я ходила питала в Сантандер.
Як міряти?• 28 декабря 2023
Ответ дляТрільчиха
Мені знайомі порадили bnp paribas, туди і зверталась
Аноним с кешбеком• 29 декабря 2023
Я відкрила в РКО, туди заходять безготівкові платежі по кілька тис євро від громадян ЕС.
За рік ще питань не було.