Лгин• 28 декабря 2023
Що по валюті скажите, щось мутять
Багато хто казав, що курс впаде....ага!!!
Пошаманю• 28 декабря 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Когда это такое было, что б перед новым годом падал курс?
почему именно перед новым годом курс не падает? какая причина?
Чемна панночка• 28 декабря 2023
На свята завжди він росте, і до війни так було:)
З добрим ранком
Чемна панночка• 28 декабря 2023
Ответ дляПошаманю
Велика трата грошей на подарунки, канікули новорочні.
Помеха справа• 28 декабря 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Всегда. Перед праздниками народ сдаёт валюту, поэтому курс опускается.
Сейчас курс растёт на фоне истерии с законом о мобилизации.
Лгин
• 28 декабря 2023
Ответ дляЧемна панночка
І піднімають курс, щоб добре було здаваючим чи шо
Пошаманю• 28 декабря 2023
Ответ дляЧемна панночка
З добрим ранком
ну поясніть чому? якщо людям треба закупитись подарунками, вони міняють доллари на гривні, хіба не вигідно зробити курс низьким і забирати доллари по нижчий ціні?
Хи хи, ну ну• 28 декабря 2023
Ответ дляПошаманю
Ну как какая? Вас понервировать.
Лгин
• 28 декабря 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Ну как какая? Вас понервировать.
Да да, слухаю
Пошаманю• 28 декабря 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Ну как какая? Вас понервировать.
да мне пофиг, у меня что было я все летом поменяла) и вообще на фоне новостей, курс доллара это детский лепет, даже если до 40..там вон обещают для физлиц по 18 процентов с каждого поступления на карту снимать..интересно это уже все подарочки на новый год
Мастер Пис• 28 декабря 2023
Курс растет ,связано с закупками,тендерами и договорами на 2024 год.
Пффф 100%• 28 декабря 2023
Логічно що він росте. То його ще стримують.
Хоча, напевно перший раз в житті, не знаєш чи варто ті долари міняти. Я реально задумуюсь інвестувати в свої зуби)
ТаЕщеОптимистка• 28 декабря 2023
Ответ дляЧемна панночка
З добрим ранком
не розказуйте байки, якраз таки перед святами НБУ занижував курс, бо знали зо перед святами заробітчани з валютою їдуть додому або шлють рідним і люди будуть міняти. Відкрийте сайт НБУ, там можете переконатись,
ТаЕщеОптимистка• 28 декабря 2023
Ответ дляПомеха справа
і не тільки. Зараз трошки втримають, транш останній зайшов
Ответ дляПомеха справа
я отримую зп у євро і продаю щомісяця, тому відстежую уже 8 років. щороку взимку найвищий курс, потім весною починає опускатися, влітку самий низький
ТаЕщеОптимистка• 28 декабря 2023
Ответ дляЛгин
так он вище доказують, що ’завжди так було’
дамаБезСобачки• 28 декабря 2023
Ответ дляMarmu
Да ну, я бы не сказала что летом низкий курс. Покупала летом евро по 42.
Помеха справа• 28 декабря 2023
Ответ дляMarmu
Последние два года вы продаёте валюту по фиксированному курсу)))
ТаЕщеОптимистка• 28 декабря 2023
Ответ дляElmyska
Ещё пару дней назад писали это, теперь пишут что перед НГ растет курс. Кто в лес, кто по дрова))
на сайті НБУ є вся інформація, можете самі прочитати. ’пишут что перед НГ растет курс’ або ті, хто ніколи валюту в руках не тримав, або а-ля арестовичі місцевого розливу
Помеха справа• 28 декабря 2023
Ответ дляMarmu
ну так, але він коливається. влітку був 38, зараз 41+. я всі 8 років так його продаю, і взимку завжди найвищий
Нет. Вы пишите удивительные вещи))) курс НБУ начал колебаться пару месяцев назад. До этого он поднимался в течение последних почти двух лет всего один раз. Он был фиксированным.
ТаЕщеОптимистка• 28 декабря 2023
Ответ дляMarmu
бляха, вам що виписку з банку надати чи що?
до чого мені Ваша виписка, коли є сайт НБУ і Казначейство? Всі більш-менш стабільні роки завжди за тиждень-два но новго року НБУ курс опускав і скуповував валюту. Бо крім заробітчан і бажання людей посвяткувати, ще є фактор завершення року і всі експортери скидають валюту, щоб розрахуватись з бюджетом.
Зи, з Казначейством працюємо вже 20 років