Угги в горошек• 28 декабря 2023
хто тут дайсонами хвастається, ви бачили сушки для рук дайсон в європі?
а в україні це прям щось таке "вааау, дайсон!!"
я була шокована коли побачила ту сушку...у звичайному ресторані, не мільйонзірковому..а самому звичайному
Опля Картопля• 28 декабря 2023
Тююю, нашли, чему удивляться. В Украине они тоже есть в кафе и ресторанах.
Снідаю авокадо• 28 декабря 2023
В нових Macdonalds Dyson.
Та і багато де.
Я спочатку коли тут читала щось накшталт ’в мене Dyson’ не могла зрозуміти про що мова. Пилососом так пишаються, чи що?)))
Та і багато де.
Зоркая Зорро• 28 декабря 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
В нових Macdonalds Dyson.
Та і багато де.
Та ні, стайлерами в основному. Наче і не нагальна річ, і недешева як для стайлера.
На границе• 28 декабря 2023
Сушка дайсон стоит около 1000 евро
В то время, как средняя цена этих сушек других брендов 300-500 евро
Автор, не знаю, что вы хотите нам донести, но дайсон - дорогой бренд в своём сегменте
Угги в горошек
• 28 декабря 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
В нових Macdonalds Dyson.
Та і багато де.
ахаах
та я і не звертала ніколи увагу на бренди, тільки от тут почала читати і прочитала про той дайсон, і тут бац...вперше звернула увагу на сушку
бибизяна• 28 декабря 2023
Хорошо хоть выехали куда-то и увидели сушку для рук дайсон (будто их нет в Украине)
Дарю заголовок следующей темы: Кто тут хвастается посудой Виллерой и Бош?Видела в Европе их унитазы
Зоркая Зорро• 28 декабря 2023
Ответ длябибизяна
А в мене ванна стоїть, от дивина 😁
бибизяна• 28 декабря 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
А в мене ванна стоїть, от дивина 😁
Автору треба до вас на екскурсію
Сижуревувшоке• 28 декабря 2023
Не знаю людей которые хвастаются Дайсоном,даже когда он только появился и был не у многих😂
В торговых центрах сушки для рук,у меня в зале и фены и сушилка для рук
Броніки для Моніки• 28 декабря 2023
Івану показали Європу називається ) я у Львові у нас є ресторани де такі фени раз і в мене такий фен давно нема чим хвалитись особливо )
Снідаю авокадо• 28 декабря 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Я тепер вже знаю.
Але спочатку бачила сушку в Macdonalds.
І в Рівер Молі в Києві. Я чомусь запам´ятала назву.
А потім тут стала про цей бренд пости зустрічати. Типу ’ а мені на др подарували Dyson.’ Стала гуглити, перше, що пропонувало, то були пилососи)))
Але спочатку бачила сушку в Macdonalds.
Чеширская кошечка• 28 декабря 2023
Лет 10 назад в Турции эти сушки стояли в общественных туалетах