кнопкодав• 28 декабря 2023
Чи може дупа бути кормиліцею?
Чи може дупа бути корміліцею? Чи корміліца лише звезда?
Фокус-Покус• 28 декабря 2023
Ответ дляТелефон Рубика
У Лазарева и Киркорова, к примеру.
Вы про натурального( крашенного блондина) забыли. А с Сержика и Филипка голубизна так и прет.
Плакулька• 28 декабря 2023
Ответ дляТелефон Рубика
У Лазарева и Киркорова, к примеру.
Баскова, Билана забыли
тяжкаялюдина• 28 декабря 2023
Колись мала знайому в студентські роки.В неї одночасно було 2-3 одружених старших коханці. З ними був виключно анальний секс або мінет. В рідному місті був коханий хлопець,типу берегла себе для нього. Але ці коханці були для подарунків,кафе,не знаю,може і гроші які давали. Чоловіки ці небагаті були.
Але навантаження організм дівчини витримував космічні.
Престидижитатор• 28 декабря 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Может , любителей АС очень много
Мне попадались любители АС. Но они занимались со мной этим бесплатно
А_я_ЛОЖУ!• 28 декабря 2023
Ответ дляПрестидижитатор
За деньги дашь?
Заела_пластинка• 28 декабря 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Интересно, сейчас она может бздо сдерживать ? Там же сфинктер слабый
Бойцовская• 28 декабря 2023
Ответ дляennSe
дивися в глибочинь і найди там око
Німагу,там темно і погано пахне)
Бойцовская• 28 декабря 2023
Ответ дляennSe
Удалено администрацией...
А у вас глибочінь це рот?Я думала дупка)Ну,кожному своє)
тяжкаялюдина• 28 декабря 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Хто зна. Якщо інколи читаю подібні темки,то завжди згадую ту дівчину. Вона під винце всяке розповідала. Наприклад,сьогодні після пар її забирає один чоловік,їдуть в заміське кафе,потім там в номері в них секс. Наступного дня сценарій повторюється з іншим. Через день зустріч знову з кимось,типу машина-ліс. Тоді здоров´я витримувало,зараз мабуть хана
Бойцовская• 28 декабря 2023
Ответ дляennSe
поїш супчика, промий кишечки:)))
Щось ваша дупка в якості екстрасенса вас підводить)
Бойцовская• 28 декабря 2023
Ответ дляennSe
це лише ваша думка, а не моя! а по ділу- поїш супчика!
На дієті) щось інше запропонуєте?)