Сама собі лікар• 29 декабря 2023

Новинний кібер булінг і ваша реакція

Просто цікаво. Чи одна я така? Новини читати нереально злить все.
Ну як?
Грошей на мобілізацію немає... ну тоді познімайте доплати та премії з полк в секторах Києва, Чернінова, і т.д. з ремонтів, на ф вони? З суддів, поліції спрямуйте частково....
Навіщо мобілізувати в штаби? Мобіл і зуйте лише в частини.
Грошей на 2024 мало, готуйся пенсіонер зуби на полицю.... на малюків немає. Тоді виплати ВПО тим хто виїхав навіщо???
Дрони і зброя. Гроші проф... за 2 роки. Тепер кажуть у наступному році зробимо.... а хлопців вже немає, не дочекалися
Деякі знову повтікали закордон як, закони ж??
Переходимо до оборони ... яким чином де і які плани? Де оборонні міцні рубежі?
Хто винний за держ зради??
Ну чому у нас так і терпимо?

П.с. паніку не розганяю. Це за результатами новин. Злить
Цікаво зрівняти своє і ваше відношення
Результат:
вже голосів: 171
88 (51.46%) Злить
34 (19.88%) Депресія
22 (12.87%) Свій варіант
9 (5.26%) Перемога свято вірю
7 (4.09%) Норм ідемо далі
5 (2.92%) Донати допомога
5 (2.92%) Пофеншую
1 (0.58%) Манія