Морально та фінансово готую себе до встановлення брекет-систем і тому зараз багато про це читаю й дізнаюсь. Виникло питання: чи помічали ви зміни в обличчі після того як зняли брекети? Ямочки на щоках, форма обличчя, вилиці тощо?
бЭйбА• 29 декабря 2023
ношу зараз брекети. вже пів року. я навпаки очікую змін візуальних ) хотілося б, щоб асиметрія трохи мешою стала. але буде видно. як би там не було, рівні здорові зуби - це вже круто
Сундучок с каникулами• 29 декабря 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
А якою насадкою там користуватися? Малій взяла - користується тією, що із щіточкою. Але мені здається треба іншою. Чи то не має значення?
Без щiточки, але то неважливо