Морально та фінансово готую себе до встановлення брекет-систем і тому зараз багато про це читаю й дізнаюсь. Виникло питання: чи помічали ви зміни в обличчі після того як зняли брекети? Ямочки на щоках, форма обличчя, вилиці тощо?
100%• 29 декабря 2023
Да. Вытянулось. Подбородок более острый. Короче, лицо поменялось. Не в лучшую сторону. То есть, страшнее стала, но зубы ровные хоть теперь. У меня реально один на один заходили. Но лицо очень изменилось
заварний look• 29 декабря 2023
Так, але мені не подобаються зміни, очікувала інше. Зуби вирівнялись, але якість поверхні зіпсовано, із-за цього шершаві і жовтіють. Посмішка втратила індивідуальність, не подобається. Тепер надіюсь на вініри
Ответ длязаварний look
Дякую, що поділились. У мене емаль й так не в кращому стані, то є над чим подумати
ХтоЯкщоНеЯ• 29 декабря 2023
Подруга ставила сину в 18 років. Зміни позитивні: почав дихати нормально носом, щелепа стала ширша і зуби рівнесенькі. Зуби не попсувалися.
заварний look• 29 декабря 2023
Ответ дляКит-0ad3
В мене теж була тонка, але візуально було красиво, з доглядом не було проблем. Лише дуже чутливі зуби були із-за неправильного прикусу. Прикус виправили, не болять, але естетично печалька.
Ms. Android• 29 декабря 2023
Ответ дляКит-0ad3
Мій син носив брекети, емаль дуже пошкодилась((( Ортодонт казала, що через погану гігієну, але я так не думаю
Ответ для100%
Шкода, що такий результат:( Проте здорова посмішка
Сундучок с каникулами• 29 декабря 2023
Да, во-первых появились скулы из-за удаленных восьмерок, во вторых улыбка стала лучше. Сразу после лечения был идеальный прикус. Сейчас спустя года 4 надо чуть подправить прикус, ношу элайнеры. Мне результат понравился, но лицо стало острее
Сундучок с каникулами• 29 декабря 2023
Очень-очень рекомендую купить waterpik. Я сообразила только в конце лечения, хорошая вещь доя гигиены
ХтоЯкщоНеЯ• 29 декабря 2023
Ответ дляMs. Android
Пошкодилася навколо брекета чи під ним?
ХтоЯкщоНеЯ• 29 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
А якою насадкою там користуватися? Малій взяла - користується тією, що із щіточкою. Але мені здається треба іншою. Чи то не має значення?
Показушница• 29 декабря 2023
Носила племянница 10 лет назад, носила дочь ( сняли летом) ничиго особого не заметила с лицом. Пишут, что острое стает лицо. У племянницы так точно не стало острее, хотя она б и хотела этого точно.
Ответ дляПоказушница
У мене воно просто і так гостре: чітко окреслені вилиці, підборіддя, але овал зберігається, а я хвилююсь, щоб після брекет воно не стало гострішим квадратом. Плюс саме обличчя продовгувате. Короче стрьомно. Зуби не те, щоб і сильно якось заважають ось і думаю
Лагшмивара• 29 декабря 2023
О так!
Багато років мала можливість спостерігати, лице автор міняється і в гіршу сторону нажаль!
Ответ дляЛагшмивара
О так!
Я про це задумалась коли проспостерігала за однією блогеркою у якою до носіння брекет хоч і з кривою посмішкою, але було миле обличчя, а після зняття якось втратило взагалі свою ізюминку.. Звісно це зі сторони і суб´єктивно, але я б змін не хотіла взагалі
А ось і я• 29 декабря 2023
Ответ дляЛагшмивара
О так!
Не у всех после ношения брекетов лицо меняется в худшую сторону
Лагшмивара• 29 декабря 2023
Ответ дляКит-0ad3
Зміни будуть обов`язково якщо якийсь лікар Вам скаже що ні знайте він обманює. Тому що жоден ортодонт ніколи не зможе Вам точно гарантувати як саме і з якою силою буде тиснути дуга брекета на щелепу, тому що він сам не знає цього
ЯкаКраля• 29 декабря 2023
Ответ дляКит-0ad3
А вас Вика зовут?))
Лагшмивара• 29 декабря 2023
Ответ дляА ось і я
Добре у 98 відсотків тоді
ХтоЯкщоНеЯ• 29 декабря 2023
Ответ дляКит-0ad3
Якщо у вас там ситуація із зубами не критична, то краще не ставити. Я мусила дитині поставити, бо усі ортодонти казали, що складний випадок і без бректів не обійтися.
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Ну, один зуб виліз на другий ряд, а один всередину сховався. Ніяк не заважають, просто естетично негарно, але так щоб сильні комплекси через то були, то немає такого. Чоловік взагалі проти, щоб ставила - каже, що йому подобається.. не знаю
ХтоЯкщоНеЯ• 29 декабря 2023
Ответ дляКит-0ad3
Скільки вам років? Якщо молода, то може має сенс навести красоту? І можна не брекети, а елайнери. Якщо просто криві, то пишуть, що елайнери справляються
ХтоЯкщоНеЯ• 29 декабря 2023
Ответ дляКит-0ad3
Я б в 22 вирівняла зуби.
Десь у вашому віці я зробила реставрацію передніх зубів (зуби були рівні, але зіпсовані пломбами, виглядало наче нормально, але воно мені муляло). Після реставрації відчула себе набагато краще і впевненіше. Рахую, що то було моє одне із самих офігєних рішень.
ХтоЯкщоНеЯ• 29 декабря 2023
Зараз уже 42, красоту не завадило б поновити, але реально забила, мені просто то лінь робити, та й нема коли і грошей наче на себе шкода.
А ось і я• 29 декабря 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
У меня ситуация с зубами была, может, и не критичной (верхние единички были внахлест), но я комплексовала по этому поводу. Нет, я не исправила зубы. Просто впоследствии они разрушились. Потому и пишу ’были’
Люблю джаз• 29 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Доброе утро. У меня 4 восьмёрки. Щекатая, что капец. Хочу и себе удалить, обрадовало, что скулы появились у вас
Люблю джаз• 29 декабря 2023
Подруга носит брекеты. Зубы стали красивее, лицо нет - постарела , удлинилось лицо, носогубки вылезли.
Многие тренера по ревитонике пишут что лицо меняется,увы