Всім привіт. Цікавить, чим займаються зв´язківці на війні. Можливо хто знає які умови.
Чоловік мій інженер зв´язку. Не служив, і т.д. Астматик. У зв´язку із законом, розумію,що служити будуть усі. Астма - і окоп, вважаю що не сумісні речі.
Можливо хтось знає, щось про цю професію на війні, дякую
Ответ дляVicky-A
Зв´язківець в окопі займається налагодженням зв´язку. Але під час бою, так як і всі зі зброєю в руках відбиває напад.
Мій чоловік зв´язківець. Приймав участь у бойових діях.
Дякую за відповідь. Тобто особливої різниці не має.
Ответ дляbaluevadara
Та по новому закону, всі годні або негодні.
На рахунок наказу, дякую. Почитаю
По-перше, новий закон ще не прийняли. По-друге, з астмою 47-в і 47-г завжди була придатність. Але є придатність повна, а є придатність з обмеженнями (не плутати з обмеженою придатністю). Так от по астмі змін не було - вони непридатні до десантно-штурмових і морпіхів. Там дихалка має бути нормальна, а це не про астматиків. Я не думаю, що в новому законі астматики стануть придатними до штурмовиків.
Леди Репях• 29 декабря 2023
Ответ дляFilomena
Тому що прийти з позицією: дайте мені інфу, але я знаю, що всі все одно брешуть не найкраща ідея.
Вам якнайкраще бурка допоможе. Вона спец по такому.
Человек пришёл собрать информацию, получить совет тех, кто разбирается. Для множества людей сейчас это актуальный вопрос. Зачем Вы автора, как детсадовскую, журите? Вам полегчало?
Краденые абрикосы• 29 декабря 2023
Ответ дляbaluevadara
Просто навіть на тому Lobby x пишуть , що треба зв´язківці. Значить розвод як завжди
когда примет присягу,то будет обязан идти,куда пошлют,даже если примут в связисты
Вкусныйпончик• 29 декабря 2023
Автор, а ким і в якій компаніх ваш чоловік зараз працює? Кщо хороший спец, то можливо пораджу приватну компанію, де бронюють (київ)
Ответ дляЛеди Репях
Дякую, за підтримку. Бо інфи багато. У кожного свої випадки і умови.
Ответ дляBor bor
У нього по військових документах, обмежено-придатний у військовий час. Але то до війни було, зараз повторно комісію не проходив.
Ответ дляКраденые абрикосы
Та я вже не знаю, як насправді інфи багато.
Хто з окопів не вилазить, хто ходить у військову частину як на роботу вже як два роки. Але то треба напевне зв´язки мати
Вкусныйпончик• 29 декабря 2023
Ответ дляbaluevadara
Коли туди попадаєш, то вже ніхто еічого не гарантує. Держ служба зараз теж з обмеженнями, навіть для жінок, але вони звільнитись хоча б можуть.
Краденые абрикосы• 29 декабря 2023
Ответ дляbaluevadara
ну вот один знакомый в штабе сидит, второй поехал в штурмовую бригаду, оба немолодые дрыщи-алкоголики
Ответ дляВкусныйпончик
Він робить в айті зараз,не по спеціальності. Але напевне бронь не підходить, бо навіть нормальних військових документів не має. Тільки приписне
Ответ дляAlve
Знакомая служит связисткой. Занимается связью. Артиллерия. В окопе не сидит
В штабі?
Ответ дляlily300
Мой брат из дома в дом переходит . В окопах не был с первого дня войны
Дякую, що поділилися
Krasotka-d9fd• 29 декабря 2023
Автор, набирают пихоту. Или вы думаете что есть свободные места не в окопе? Уже раскупили давным давно.
Ответ дляВкусныйпончик
В подруги батько, теж служив далеко від фронту, усе більш менш ок було. Потім в один день перекинули під Бахмут, і вже рік як зник безвісти((((
Вкусныйпончик• 29 декабря 2023
Ответ дляbaluevadara
Я якраз чула, що потрібні іт, по крайній мірі тестувальнів парочку так точно шукають. Але для броні має стояти на обліку. Якщо він заразтне стоїть, то не варто, бопіде ставать і вже не встигнуть забронювать.
Ответ дляKrasotka-d9fd
Та я розумію, але блін купа вакансій, що треба зв´язківці, і навіть пишуть що то не окопи. Дивно
Ответ дляAlve
Ротации в зону бд регулярные. Катаются все, и мужчины , и женщины
Дякую, що поділилися
Мурка в бурке• 29 декабря 2023
Читайте положение о прохождении службы в ВСУ. Там четко написано что ВУС может меняться и место службы без желания военного.
Мурка в бурке• 29 декабря 2023
Ответ дляbaluevadara
А если напишут окопы кто ж туда пойдет.
Мурка в бурке• 29 декабря 2023
Не каждый пехотинец может стать связистом. зато каждый связист может стать элитным штурмовиком!
Мурка в бурке• 29 декабря 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Сегодня броня есть завтра нет, судя ро тому как бодро двиается мобилизация скоро броня будет только у депутатов
Краденые абрикосы• 29 декабря 2023
Ответ длята самая
А слесарь Вася и учитель прям профессионалы штурма
думаю автор имеет в виду можно ли устроиться гарантированно по специальности
Ответ дляВкусныйпончик
Так, я знаю, що для броні треба нормальні документи.
Але він не розробник, займається звуком для відео ігор.