РыжаяЛиса• 29 декабря 2023

Выезд за границу. Очень надеюсь, что это фейк

Вказівка *ГОЛОВИ ДПС України*, в обовʼязковому порядку приймати «РІШЕННЯ ПРО ВІДМОВУ В ПЕРЕТИНАННІ ДК УКРАЇНИ» відносно наступної категорії осіб (тих, які отримали підстави для виїзду за кордон після *24.02.2022 року*), а саме:
- внесених в систему Укртрансбезпеки «Шлях» (у виняткових випадках пропуск по системі «Шлях» здійснювати відносно водіїв ВТЗ, який безпосередньо керує транспортним засобом);
- отримали документи про різні ступені інвалідності (посвідчення інваліда);
- отримали документи про супровід осіб з інвалідністю (мають статус опікуна);
- по довідках ВЛК, які підтверджують непридатність до військової служби, тощо;
- по документах про заключення шлюбів з жінками, які мають певну ступінь інвалідності, тощо).
Врахуйте в службовій діяльності. На контроль проведення даних заходів!
frumoasa17• 30 декабря 2023
Ответ дляhavealook
Яким указом? Я ЗУ про мобілізацію читала ще 2014. Там все написано, не видумуйте. Не Зеленський його підписав, а задовго до нього.
В законі про мобілізацію немає пункту обмеження виїзду. Він повинен бути у всіх і без обмежень.

frumoasa17• 30 декабря 2023
Ответ дляРойЛеля
Удалено администрацией...
Яка ж ви заздрісна, що хтось може жити, не так як вам подобається.
РойЛеля• 30 декабря 2023
Ответ дляfrumoasa17
А в чому заздрість, шановна?
Заздрість, це коли ти не можеш отримати того, що в інших. Я можу, але вважаю це ницим. Різницю розумієте?
Ви попутали заздрість з презирством
Соната любви• 30 декабря 2023
Ответ дляfrumoasa17
там скорее всего задача, оправдать неоправдывамое.
рассказать, как у нас все отлично и как все должны быть рады закрытым границам.
и все дружно отправиться на фронт.

вот таким образом и манипулируют.
пытаясь навязать людям, что они сами во всем виноваты, потому что хотят жить и быть свободными.
frumoasa17• 30 декабря 2023
Ответ дляРойЛеля
А в чому заздрість, шановна?
Ви попутали заздрість з презирством
А в чому ницим? Людина нічого не порушує, ніякого закону. Всі інше просто слова.
frumoasa17• 30 декабря 2023
Ответ дляСоната любви
и все дружно отправиться на фронт.

вот таким образом и манипулируют.
Концтабір це ж так добре. Радіти потрібно, а загинути взагалі це тепер найвища цінність, а не життя.
le_dn• 30 декабря 2023
Ответ дляВеточка сакуры67
Выезжали 17го нормально выпустили
Пишуть, що не випускають від вечора 29
Landuchka• 30 декабря 2023
Ответ дляhelga2014
Радниця Залужного Алла Мартинюк прокоментувала небажання українських чоловіків воювати.

’Не треба панікувати, що ваш син загине на війні. Ми всі помремо і краще померти гідно, ніж тобі на голову впаде цеглина або тебе зіб´є машина’, - заявила вона.

Вот так))) чего их жалеть этих сыновей)
У меня просто нет слов
Landuchka• 30 декабря 2023
Ответ дляРойЛеля
Удалено администрацией...
Так, а зачем нам нужен был безвиз и евроинтеграция? Чтобы нас из страны не выпускали?

havealook• 30 декабря 2023
Ответ дляfrumoasa17
Почитайте ЗУ Про правовий режим воєнного стану.
frumoasa17• 30 декабря 2023
Ответ дляhavealook
І він не відповідає демократичним принципам - обмеження свободи. Як і життя це одне із найбільших цінностей.
Як в совку залізна клітка.
Landuchka• 30 декабря 2023
Ответ дляhavealook
Что выше: Конституция Украины или закон Украины?
Светлана777• 30 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
Выше всех ТЦК,походу....
havealook• 30 декабря 2023
Ответ дляfrumoasa17
Як в совку залізна клітка.
І що? Чому ви не виїхали раз такі погані закони?
Landuchka• 30 декабря 2023
Ответ дляСветлана777
Выше всех ТЦК,походу....
Та то и так понятно. Уровень ’Бог’. Уже решают у кого какая судьба, кому нужно умирать
Landuchka• 30 декабря 2023
Ответ дляhavealook
Есть люди, которые ещё на что-то надеялись
havealook• 30 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
Стаття 33. Кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.

Схоже що КУ ви читали неуважно.
frumoasa17• 30 декабря 2023
Ответ дляhavealook
Я виїхала. Мені не подобається що Україна, вільна країна з її народом перетворюється на північну Корею.
Вам мабуть все норм. Залишиться тільки жінок зачинити і настане рай.
Landuchka• 30 декабря 2023
Ответ дляfrumoasa17
Все к тому и идет

havealook• 30 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
На що? Що не буде війни, корупції, поганої погоди? Не можу тому зарадити...
helga2014• 30 декабря 2023
Ответ дляСветлана777
Выше всех ТЦК,походу....
https://t.me/nashi_invalidy/37107/45821
Вот не знаю, активная ли ссылка. Там есть видео с разговором с пограничницей, где она не пускает многодетного отца и говорит то, что автор тут сбросила
havealook• 30 декабря 2023
Ответ дляfrumoasa17
Війна, ви не в курсі? Під час війни інші закони.
Mary-7b23• 30 декабря 2023
Правильно зробили, а то покупляли справки липові, і тікають. Одні гинуть на фронті, а ці інвалідів із себе корчать. Є такі інваліди - здоровіші здорових. І взагалі , чому життя здорового чоловіка , менш цінне, чим інваліда? Якщо війна - то всі ідуть себе захищати
Landuchka• 30 декабря 2023
Ответ дляhavealook
Я не знаю. Я выехала. Но, когда говорила своим родным, чтобы выезжали и то, что война надолго, мне отвечали: ’Чего ты так думаешь?’
Landuchka• 30 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
Должны все погибнуть? Тогда будет хорошо и справедливо?
WomAnn• 30 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
І жінки також. Ваше життя не більш цінне. Жінки потрібні на польову кухню, доглядати за пораненими та ще багато де. Так ви вже там? Чи ваше життя цінніше?
helga2014• 30 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
Отношение зеленых к конституции было понятно еще при ковиде)))
helga2014• 30 декабря 2023
Ответ дляСветлана777
Выше всех ТЦК,походу....
И погранцы🤣🤦🏻‍♀️
Mary-7b23• 30 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
А должны только определенные люди погибнуть или как? Хитросделанные
frumoasa17• 30 декабря 2023
Ответ дляhavealook
Які порушують багато чого.