Регина Шевченко• 29 декабря 2023

Блок посты с повестками в Киеве еще есть?

kh0110• 29 декабря 2023
Есть

Alice_Sherman• 29 декабря 2023
Есть конечно, стоят с... (((
автор Регина Шевченко • 29 декабря 2023
Ответ дляAlice_Sherman
Есть конечно, стоят с... (((
Останавливают всех? Или выборочно? Не знаете?
kh0110• 29 декабря 2023
Ответ дляРегина Шевченко
Останавливают частные авто по очереди, то что лично видела
автор Регина Шевченко • 29 декабря 2023
Ответ дляkh0110
И всем выдают повестки или просто осматривают авто?
Мурка в бурке• 29 декабря 2023
Надо возле каждого подъезда поставить блок пост!
автор Регина Шевченко • 29 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
Особенно возле вашего.
Мурка в бурке• 29 декабря 2023
Ответ дляРегина Шевченко
Вам то чего переживать?
junel• 29 декабря 2023
До 6- го числа

автор Регина Шевченко • 29 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
Вам то чего переживать?
А я не за себя переживаю.
Мурка в бурке• 29 декабря 2023
Ответ дляРегина Шевченко
Особенно возле вашего.
Возле моего сидят агенты ЦРУ которые сообщают актуальную информацию сотрудникам ТЦК
Мурка в бурке• 29 декабря 2023
Ответ дляРегина Шевченко
А я не за себя переживаю.
Вам не за что переживать. Военная служба это долг а не право.
Alice_Sherman• 29 декабря 2023
Ответ дляРегина Шевченко
А я не за себя переживаю.
Мужу лучше сидеть дома минимум до 8- 10((
Nat-li• 29 декабря 2023
Ответ дляРегина Шевченко
А я не за себя переживаю.
А за кого?
Мурка в бурке• 29 декабря 2023
Ответ дляAlice_Sherman
Или просто сидеть лет 5-8
kh0110• 29 декабря 2023
Ответ дляРегина Шевченко
Повестки, авто вообще не осматривали)
автор Регина Шевченко • 29 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
Или просто сидеть лет 5-8
Ну лучше уже сидеть лет 5-9, чем просто пойти на мясо.
Juliana R• 29 декабря 2023
Мене інше цікавить.
Наприклад чийсь чоловік приписан в одному районі а повістку вручили і з´явитися треба в інший..це як так?
Бачила в телеграмі,інші чоловіки на нього накинулися,типу що це за повістка без указанія чого прибути ,тільки час і дата,а той каже я ж не знав...
Мурка в бурке• 29 декабря 2023
Ответ дляРегина Шевченко
Сходите расскажите что лучше, а то народ никак выбрать не может, везде такие варианты сладкие...

Alice_Sherman• 29 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
Или просто сидеть лет 5-8
Или штраф от 34000 и в гору.

Сидеть дома дешевле.
автор Регина Шевченко • 29 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
Долг перед кем или чем? Перед страной которая нихрена не дала ?
Мурка в бурке• 29 декабря 2023
Ответ для Juliana R
Мене інше цікавить.
Это вообще роли не играет
Мурка в бурке• 29 декабря 2023
Ответ дляРегина Шевченко
Странно как можно жить в стране которая ничего не дала, шо то тут не то..
Juliana R• 29 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
Это вообще роли не играет
А с приводу того хто повинен давати,пишуть тільки начальник і його зам,більше ніхто немає права.
То звідки тоді стільки блокпостів?
Мурка в бурке• 29 декабря 2023
Ответ для Juliana R
То звідки тоді стільки блокпостів?
Чем больше .тем лучше оповещение
Мурка в бурке• 29 декабря 2023
Естонія відкриє Україні дані про військовозобов´язаних українців на своїй території, – глава (https://www.facebook.com/photo/?fbid=7952332326165...) МВС.

«У мене як у міністра внутрішніх справ Естонської держави, звичайно ж, немає мети почати гнати на фронт українських чоловіків призовного віку, які тут живуть… Виникає питання – як повелася б Естонія в такій ситуації? З одного боку, українці є великою опорою для нашої економіки сьогодні, в ситуації, коли чисельність робочої сили значно скоротилася, багато хто йде працювати, виховує дітей і, можливо, фінансово допомагає своїм близьким краще справлятися з життям в Україні, при цьому фактом є те, що ці люди, як і раніше, є громадянами України... Це означає, що якщо українська держава вирішить повернути їх за допомогою мобілізації, ми маємо поділитися інформацією про людей, які живуть в Естонії, з українською державою»
– написав Ляенеметс.
автор Регина Шевченко • 29 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
Удалено администрацией...
Juliana R• 29 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
Чем больше .тем лучше оповещение
Я начебто то розумію,але по закону чи незакону якісь сержант Козлов немає ж права вручити..чи як блін це вони роблять?
Мурка в бурке• 29 декабря 2023
Ответ для Juliana R
Это служба в условиях особого положения которая имеет некоторые ньюансы.
hhoma• 29 декабря 2023
А четверо дітей? Чи папок також четверо?