Ms. Android• 29 декабря 2023
Хто працює повний день?
Ви все встигаєте вдома , з дітьми, просто відпочити ?
Результат:
вже голосів:
19 (28.36%)
Вічно втомлена
17 (25.37%)
Нічого не встигаю
14 (20.9%)
Лише основне
11 (16.42%)
Результат
6 (8.96%)
Все встигаю
Маргарита и Мастер• 29 декабря 2023
За неделю засралась, хорошо хоть техника есть, машина стирает, мульварка варит бограч, я здесь сижу, ещё б какая-то чудо штуковина мне белье перегладила и пыль вытерла и люстры, вообще б кайф был.
Карапулька• 29 декабря 2023
Все встигаю, бо чоловік теж приймає участь в житті сімʼї, а не гість.
Ms. Android
• 29 декабря 2023
Ответ дляКарапулька
Чоловік працює до пізна, тому особливо багато питань вирішити не може
Весотехник• 30 декабря 2023
Працюю повний день с 9 до 21. Вихідних мало. Якось встигаємо все) Правда дитина вже не маленька.
13чудоСВЕТА• 30 декабря 2023
Завжди зайнята і стомлена. Нічого не встигаю, але роблю багато. Просто хочу ще більше)) зараз успішно здала на права. По вечорами ходжу на курси китайської після роботи. Це вже друга моя мова. Англійська в мене і так майже вільна. Влітку здавати іспит з китайської. Готуюся) прибирання, прання і приготування їжі в мене на вихідних. Але в кінці тижня і чоловік помагає, бо тупо не встигаю. То відрядження по Україні, то відрядження закордон. З дитиною помагає няня, моя мама та чоловік. А ще я на танці по суботам хожу. Бачата
. Бо треба ж бути у формі. Але я все життя такий енерджайзер і мені все треба)
Ms. Android
• 30 декабря 2023
Ответ дляВесотехник
Це вже більше , ніж день
АнтиТанкист• 30 декабря 2023
Вічно втомлена і нічого не встигаю. Куди тицять? А, ще лише основне-зуби почистити та в туалет сходити
Мальчун-задирун• 30 декабря 2023
Ответ дляАнтиТанкист
На дві позиції одночасно, як я. )
Шаманю второпях• 30 декабря 2023
Коли працювала в офісі і була дитина, то день і тиждні сурка/бабака просто. Я все думала де ж мене надурили? Зараз троє дітей - в офіс точно не вийду, а то в могилу зляжу аж бігом, на все мене не вистачить.