ЕлькиПальки• Изменено 30 декабря 2023
Запитання до чоловіків
Знаю, що є чоловіки на даному форумі.
Цікавить думка саме чоловіків традиційної орієнатації ( без образ).
Чому, чоловіки так відповідають, яка ймовірна причина.
Уже 2-й мужчина , який спочатку проявляє увагу, симпатію після кількох зустрічей без інтиму, пише, що ’дуже хочу з тобою зустрітись’ не робить для цього нічого.
Невже чекає, що я повинна щось для цього робити?
годовасик• 30 декабря 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Так і зроблю.
Все била на роботу, але схоже, що дійсно запасний варіант
Вы за мужиком бегаете, и так понятно. Но вам же надо, чтобы он вам прямо написал или что?
годовасик• 30 декабря 2023
Ответ дляКвітка Миру
и у вас еще есть вопросы?
Конечно, написал же, что очень хочет.
БезВзяток• 30 декабря 2023
Автор, значить вам траплялись такі чоловіки. Коли чоловікові дійсно подобається жінка, він все зробить, аби бути з нею разом, і від інтиму це не залежить. Якщо у вашому випадку це не так, значить ви ще не зустріли гідного
Ответ дляЕлькиПальки
Ні, не про інтим. Я про звичайну зустріч.
За день домовились про зустріч, не написав не подзвонив,не зустрілись.
Ну, ок . Написала на слідуючій день сама. Запитала, вибачився сказав на роботі .
Пройшло 2 неділі, тиша. Написала знову сама , запитала прямо чи хоче зустрітись, відписав ’дуже хочу’ і все тиша.
А зачем вы через 2 недели сами пишете?
В этом случае его слова вообще ничего не значат, вы их по факту вытянули, это уже не его инициатива была.
А так - и не обидел, и делать ничего не собирается
Ответ дляЕлькиПальки
привет
я мужчина
я бы почувствовал, что меня динамят после ваших встреч,
что не хотят меня и зачем нам встречаться без секса
так что он или проводит время с той, которая не тянет неизвестно до чего прежде чем заняться сексом или уже и надежду потерял- а вы можете продолжать тянуть месяцами и годами- может все реже станет отвечать 🙄🤫🥺🤧🥲🥹
я мужчина
Ответ дляБезВзяток
нет, это просто те, кто хочет достигнуть, поиметь любой ценой - это вообще не значит, что нужна
Тобто кілька зустрічей без інтиму в реалі були? Окрім запасного варіанту є інші.
1. Змінилися обставини/з´явилася важлива проблема яка потребує термінової реакції: Завал на роботі, злякався мобілізації відловом, виникли проблемі зі здоров´ям, транспортом(ДТП), житлом(пошкодження), фінансові проблеми, сильна втома.
2. Немає житлових умов - місця куди запросити. Не в кущі ж, тим більше зима, а на на подобову квартиру ви не погодилися.
3. Реальність не виправдала його очікування, хімії не виникло, ’вівчинка виділки не коштує’, тобто у вас висока самооцінка, зрозумів що простим способом вас не добитися, а організовувати чогось незвичайного подорож, розваги, дорогі подарунки в його плани не входило.
4.Зрозумів що ви йому ’не по зубах’, він потрапив у френдзону, тобто тролінг у відповідь на комплімент, негативну реакцію на залицяння/поцілунки/дотики, зауваження його особистості, неповага до нього або його цінностей.
5.Він безініціативний невпевнений інтроверт, зайняв пасивну позицію, чекає організацію зустрічі з інтимом саме від вас. Діє як рибак, гачок закинув, чекає реакцію.
Ответ дляЕлькиПальки
Ви дуже нав´язлива.
Не требуло писати взагалі
Нічого дивного, що він втік
Не требуло писати взагалі
Нічого дивного, що він втік
Ответ дляkid41
В принципі, згоден з варіантами. Але оце, домовився про зустріч і навіть ніяк не дав знати що не виходить і не переніс - це вже якийсь червонючий флаг, що йому немає діла до дівчини. Якщо от мене, як хлопця, дівчина тримає в невизначеності, неповажно ставлячись до моїх відчуттів, то це треба просто закінчувати спілкування, навіть причини такої поведінки не важливі. Оці таргани затопчуть відносини все одно, рано чи пізно.
Згідно слов автора він про наступну зустріч не домовився, лише повідомив про бажання продовжити. Тобто конеретно дата/час/місце зустрічі призначені не були, а сказано ’дуже хочу з тобою зустрітись’. Це не ігнор зустрічи, це не призначення наступної зустрічі. Пауза на невизначений термін. Або динамо, або на момент розмови щось заважає спланувати наступну зустріч.