Я_канеша_извиняюсь• 30 декабря 2023

Меню пенсіонера на НР

Давно не звертала увагу на ціну овочів. А сьогодні буряк хотіла купити і побачила ціну на картоплю, буряк, моркву. Хто там літом казав, що картоплю дешевше купити ніж садити? Ціна картоплі 25-30 грн за кг. Буряк-16-18 грн. Добре що наші пенсіонери здебільше мають запаси картоплі, моркви, якусь консервацію, а так я навіть не уявляю, як люди виживають, бо орім їжіі їх потрібні ще й ліки.
Сумно і шкода трударів, але завдяки важкій праці, вони хоч мають що їсти.
Звездолётчица• 30 декабря 2023
Ответ дляКракадэ
Ким працювала?
На Укрзалізниці провідником.

Добрая свекровь• 30 декабря 2023
Ответ дляКракадэ
З роботи на Укрзалізниці
Батько інженер. Якщо точно- начальник відділу будівництва. Мама - начальник відділу кадрів.
Зараз ви скажете, що це неправда. Але при виході на пенсію їм ще 8 окладів видали.
Батькам 75 та 78 років
Що незрозуміло? На пенсію вийшли не вчора і не рік тому. Через 3 чи 4 роки після пенсійного віку
До чого тут 8 окладів. Так, давали і дають. І при тому всьому їх зарплати були до 10 тисяч,то звідки такі пенсії?
Кракадэ• 30 декабря 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Удалено администрацией...
В Днепре тоже
И под дома приезжали продавали картошку. И на этаж заносили
ФсеСама• 30 декабря 2023
Я,як почався ковід почала садити і нормально.Ціле літо є все своє,ну,приходиться після роботи працювати і поливати.Не багато 4 сотки,але вистачає з головою і хороша економія.Цибуля в минулому році була до початку літа.
Нервогенератор• 30 декабря 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Ви щось не те знаєте. Тому що максимум зарплати зараз 20. А тоді таких не було. Хіба що ,,нахімічили,,
Господи, ну там мама в отделе кадров, конечно же, какие то приписки были.
Например, выписывали премии других людей на маму, а мама потом отдавала кому надо, так делают, чтобы на пенсию вляило😉
любименькая• 30 декабря 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Удалено администрацией...
любименькая• 30 декабря 2023
Ответ дляКракадэ
В Днепре тоже
Рада за вас. Я пишу только о том, что знаю, а не какие-то там домыслы вроде ваших, что когда-то там доставляли.
Кракадэ• 30 декабря 2023
Ответ дляДобрая свекровь
До 10 тисяч то може у провідника
Чого ви до мене причепилися? Сходіть у пенсійний фонд або у відділ кадрів у Дніпрі та дізнайтеся чому Володі та Свєті такі пенсії нараховані
ФсеСама• 30 декабря 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Не все те бесплатные лекарства подходят больному. А не базовые? И даже для сердца и от давления люди покупают за свои.
Вона взагалі нікому не підхолять.

Добрая свекровь• 30 декабря 2023
Ответ дляНервогенератор
Я й кажу,що накрутили собі за рік. У нас так теж роблять пенсіонерам перед виходом на пенсію, але літом виходила співробітниця на пенсію 7 тисяч
Летчица• 30 декабря 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Так я і запитую звідки такі пенсії
Дописали себе зарплату,так делали она же начальник отдела кадров,что хотела то и делала
Что тут не понятно,кто ушел на пенсию честным путем пенсия четыре тыс ,при ее возрасте
Кракадэ• 30 декабря 2023
Ответ длялюбименькая
Какие домыслы? Я сама лично видела. Во дворе машина стоит. Продают картошку. Свекровь купила. Я спросила: а как вы донесли? Сказала, что ей продавец принес
Да, я блондинка!• 30 декабря 2023
Ответ длялюбименькая
Удалено администрацией...
В каком городе такое происходит ?
любименькая• 30 декабря 2023
Ответ дляКракадэ
Такие. Я пишу о своем городе, а лицо рука клеить не надо.
Кракадэ• 30 декабря 2023
Ответ длялюбименькая
Вы в каком городе?
любименькая• 30 декабря 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
В каком городе такое происходит ?
Приезжайте в Черновцы на оптовый и купите с доставкой домой, хочу я видеть, ага..
Кракадэ• 30 декабря 2023
Ответ длялюбименькая
Я вам говорю, что машина с картошкой во дворе несколько дней стоит. Кому надо- покупают мешками. И продавец домой помогает занести.
А вы про оптовый рынок и домыслы
Вы никогда не видели, что во дворе продают картошку или молочку?
любименькая• 30 декабря 2023
Ответ дляКракадэ
А вы про оптовый рынок и домыслы
Какие машины с картошкой вы в каком веке? У нас оптовый базар, машины ваши просто завернет полиция да и все.
Кракадэ• 30 декабря 2023
Ответ длялюбименькая
Думайте как вам удобно

любименькая• 30 декабря 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
В каком городе такое происходит ?
Ну нажалуйся еще..
любименькая• 30 декабря 2023
Ответ дляКракадэ
Думайте как вам удобно
Я не думаю, я знаю.
Кракадэ• 30 декабря 2023
Ответ длялюбименькая
Ну нажалуйся еще..
Вы кому пишите? Потерялись?
автор Я_канеша_извиняюсь • 30 декабря 2023
Та питання не в тому, навіть те що купили в сезон скоро зіпсуєтья, поросте, закінчиться.
Я БУЛА ЗДИВОВАНА ЦІНОЮ КАРТОПЛІ. Це значить що у лютому березні вона мінімум 30 грн буде коштувати. Висновок один, допомогати обробляти рідним пенсіонерам, які саджають.
любименькая• 30 декабря 2023
Ответ дляКракадэ
Вы кому пишите? Потерялись?
Да-да чудесным образом мой коммент исчез.
Каркуша Клара• 30 декабря 2023
Ответ дляСкромняшка
Це Ви базарні ціни озвучили?
Моркву син приніс з екомаркету 10,90 за кг.

Базові ліки зараз безкоштовні через сімейного лікаря(тиск, астма, сердечні)
так, тільки ті, що недуже помагають, мені пожиттєво плавікс пити, ціну озвучити, кардіолога спитала, чи можна аналоги, можна, кщо себе не шкода...
Кракадэ• 30 декабря 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Або купити їм ту картоплю в сезон
Нервогенератор• 30 декабря 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Ну это рядовой состав.
В управлении сами понимаете, другие истории)
Море_море_я_скучаю• 30 декабря 2023
Ответ длялюбименькая
та лаааааадно!!!! завжди між будинками стоять машини з картоплею. і пропонують довезти до потрібного будинка.передмістя Києва.
ГугелП@лАмался• 30 декабря 2023
Ответ дляСтильна штучка
Чиновники колишні, чи ким працювали?
А якщо вони навіть колишні чиновники, то шо це прокляття?
любименькая• 30 декабря 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
У нас всех гоняет полиция. стихийная торговля под запретом.