Margo-01a6• 30 декабря 2023

Почему именно так?

Пишу открыто, как думаю...
Почему наше правительство поступили как крысы?
Просто в тихоря ,не официально придумали и усложнили пересечение границы для льготных категорий?
Пол дня вради что нет изменений, никто официально не обращался к людям....
К чему это???
max2013• 30 декабря 2023
Ответ дляLyudaT
Ответ не только вам, но... Вы сейчас жалуетесь, что потратили время и деньги, не успели на поезд%самолёт и т.д. А кто-то умер в окопе. А ваш муж жив. Получит справку и выедет живой. Совесть имейте.
Відповідь вам ,я про себе. Я нікуди не їхала і нікуди не запізнилася. І чоловік мій взагалі немає відношення до жодної з категорій.

А по темі - просто оголосити про зміну правил офіційно і публічно, щось заважало?
Люди , яких це стосується - не поїхали б. А ті, хто має право не постраждали б .
Уявіть, що ви з дитиною витратили кошти, запізнилися, втратили купу часу, тому що що? Вважаєте,що це нормально? До чого тут совість?

МиссКаприз• 30 декабря 2023
Ответ дляLyudaT
При чем тут совесть? Вы понимаете, что вся ситуация на границе - это полное беззаконие? Не пропускали всех - и даже тех, у кого с документами был полный порядок!

До постанови КМУ 57, що затверджує Правила перетинання державного кордону громадянами України не вносилося жодних змін.

Жодних змін до переліку документів, необхідних для перетину кордону по кожній категорії (люди з інвалідністю, супровід, багатодітні і т.д.).

Відмова людині у перетині кордону за наявності у неї усіх необхідних документів, що передбачені згаданою вище постановою, є на сто відсотків незаконною.
Teonaa• 30 декабря 2023
Ответ дляMargo-01a6
А вас не волнует? Мне жалко людей....
Тож Вам уже казали, та й сама знаєте - демобіл. не існує до побєдного. Просто всі хто сіг виратися, лишилися защолкнуті. Деякі без засобів доя існування та житла.
От якщо втратив будинок, родині немає де жити, і на що жити. Що робити? Жінку з дитиною в Європу, а сам на фронт, скажете?
Так немає ж в такого чоловіка ні дитини тут, ні дружини, ні будинку.у разі якщо він не «ідейний» - то чого йти ?на фронт
Teonaa• 30 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
Нет, пусть деньги зарабатывают плетением сеток, или не доходит мозгами, что сидеть на спинах налогоплательщиков - это подлость , сколько женщин с детьми остались сами, сколько людей тяжело работает , налоги платят. сколько погибло , и эти все люди - ценнее для общества в целом.
А де іе платять за плетіння сіток?🤪це на добровільних засадах все! Волонтерство
LyudaT• 30 декабря 2023
Ответ дляmax2013

Якщо я з дитиною запюзнюся, то що поробиш і раніше люди запізнювалися через черги. Ніхто не постраждав. В житті трапляються різні непередбачувані ситуації.
Teonaa• 30 декабря 2023
Ответ дляmarvik
Вы шутите? Тысчные группы целый день это все обсуждают и деляться информацией. Но у нас как обычно на советчице, ботам надо убедить, что в Багдаде все спокойно.
Та я взагалі сьогодні на совєтчіцу на пару хв забігаю і все
Приходила мама моя. Я їй це все кажу, матюкаюсь. І вона от сказала шо да нє, все окей. Я ж кажу ні, не окей, от иак як Ви все кажу.
Вона і каже - особисто когось знаєш? Офіційно може об‘явили? Ітд
То я і понадіялася що таки фейк
Чик• 30 декабря 2023
Ответ дляMargo-01a6
Да, но многие проехали хорошый кусок дороги, это все время ,деньги и тд...и так их поставили перед фактом...почему не сказать, мол с 1 числа такие изменения...хоть за пару дней....а так просто в тихоря, не объясняя
Щоб не втікли
Pole• 30 декабря 2023
Ответ дляOla_la-d152
это свинство на самом деле. а люди которые за границей уже живут, работают снимают жилье, в него вложились, и приехали на праздники, просто тут застряли навеки возможно. Сначала потеряли в войне все нажитое тут, уехали, там начали с нуля, и снова потеряли нажитое за два года по милости властей. просто на уши не натягивается уже
А деяким українцям ще й до вподоби((
Дійсно, це ж не їх стосується. Поки що не їх((
ТашаНаташа• 31 декабря 2023
Ответ дляPole
Мене більше за все бісить, що ті, хто не голосував за цей треш, мають проходити всі ці випробування.
Отож... Я вже розумію, що в 38 рочків почала життя з нуля в Европі, вертатися немає сенсу. Бо нажаль дома перспектив тепер не бачу(