Коник-стрибунець• 31 декабря 2023

Грін карта - це прям реально лотерея чи..?

Нещодавно у одної блогерки бачила що вона ой нарешті в нас грінкард.. І каже але ж ми 250 сторінок про себе написали при подачі заявки. Тобто не така це вже і лотерея, а саме: дивляься там на минулий досвід людини, на сімейний склад, освіту і т д? І гарне знання англ.мови мабуть також грає роль?
Неправдиша• 31 декабря 2023
Враньё.
При подаче невозможно ничего написать
муха в кедах• 31 декабря 2023
Ви взагалі не а темі що таке Грін Карл.
Неправдиша• 31 декабря 2023
И там нет вопроса про уровень и вообще знание английского
муха в кедах• 31 декабря 2023
Ответ дляНеправдиша
Враньё.
При подаче невозможно ничего написать
Можливо люди жили по візі, а тепер отримали Грін кард
Неправдиша• 31 декабря 2023
Ответ длямуха в кедах
Ну так это не про лотерею.
Неправдиша• 31 декабря 2023
Скорее всего они получили Грин кард не по выигрышу в лотерею.
муха в кедах• 31 декабря 2023
Ответ дляНеправдиша
Ну так это не про лотерею.
Ну так автор не в темі що Грін кард можна отримати різними способами.
Червона калина• 31 декабря 2023
Это реально лотерея
Неправдиша• 31 декабря 2023
Ответ длямуха в кедах
Да.
Чемодан-Вокзал-Майами• 31 декабря 2023
Грін карт можна отримати не одним способом. І то, що в неї, то явно не через лотерею. Бо там нічого особливого писати не треба: фото, мінімум даних про сімейний стан, освіту. В форматі галочок.
автор Коник-стрибунець • 31 декабря 2023
Ответ длямуха в кедах
ніби так. а це неповязане? чи якщо вже живеш по візі там, то таки можна було оті тексти долучити до заявки?
Ответ дляНеправдиша
Ну так это не про лотерею.
тобто є 2 типу грінкард: один лотерея, а інший - нелотерея, а просто як настуцпний крок житя там по візі?
Неправдиша• 31 декабря 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Есть один тип - зелёная карта.
А получить ее можно разными способами.
Один из способов - выиграть в лотерею .
Неправдиша• 31 декабря 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Есть анкета для участия в лотерее, разыгрывающей зелёную карту. Это не имеет никакого отношения к заявке на получение Грин карт другими способами
Ласковая_львица• 31 декабря 2023
Для тех кто не в теме? Что даёт грин кард по лотерее?
Ответ дляНеправдиша
дякую. а коли вона проходить?
Неправдиша• 31 декабря 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
дякую. а коли вона проходить?
Подача заявок в октябре обычно, розыгрыш в мае.
Единственный сайт где можно подать заявку на участие https://dvprogram.state.gov/
Бесплатно совершенно

Любые другие сайты - развод лохов на деньги
Неправдиша• 31 декабря 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Право жить и работать в США. Это как обычное ПМЖ.