Буду вдячна за допомогу, як доїхати з Києва до Варшави поїздом, може хтось їздив підскажіть будь ласка
сладкий_ноябрь• 01 января 2024
Берете білети, сідаєте на потяг Київ-Варшава і їдете
Чи вже потяга такого не має?
Якщо ні, то через Львів.
Чи вже потяга такого не має?
Якщо ні, то через Львів.
fruhling007• 01 января 2024
Потяг Київ-Хелм, потім перасадка на Інтерсіті на тій же станції Хелм-Варшава.
fruhling007• 01 января 2024
На перший потяг квитки можна купити в додатку УЗ або на сайті, на другий - я користувалась додатком або сайтом PKP Intercity.
Ксения_ksen• 01 января 2024
Потяг Київ-Варшава або Київ-Хелм,зручніше завантажити додаток укрзалізниці і там купити,якщо нема то напишіть в особисті-дам контакт дівчини,яка викупає квитки на ці потяги,але бере +100%,вважаю це занадто,краще ловити на сайті,але якщо терміново ...
Натали 903• 01 января 2024
Ответ дляКсения_ksen
Блін, Київ Варшава і так 3100 коштує ) Це +100%, це
Я їду днями через Ковель, туди - потяг з Києва, звідти автобус до Варшави.