Латвийские_Номера• 01 января 2024
Статуетка слона
Де можна купити красивий сувенір слон? Людина колекціонує слонів. Треба якийсь рідкісний або ручної роботи. Дякую
Грамотний хвіст• 01 января 2024
у меня мама собирает, но не очень серьезно. самые дорогие в ее коллекции De Rosa Rinconada и Pavone
Латвийские_Номера
• 01 января 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Дякую, подивлюся. Мені не потрібні супер дорогі. Просто не хочу, щоб була вже така.
Мама Павлика• 01 января 2024
знайдіть гончарну майстерню і замовте там фігурку слона, або дзвоник в формі слоника. Ми збираємо багато років слоників, але в мене ті, що купляєм в себе в місті або привозим з подорожей.
Це глянула на нашу полку - і прийшла ідея, бо останнього слона ми замовляли в майстерні в Східниці
Латвийские_Номера
• 01 января 2024
Ответ дляМама Павлика
Дякую за ідею!
Латвийские_Номера
• 01 января 2024
Ответ дляКарамбОлька
Выбирайте!))
Мне вот эти очень понравились
И ещё деревянный за 800
Мне вот эти очень понравились
И ещё деревянный за 800
Дякую