yulia_stylist• 01 января 2024

Де краще міняти паспорт у шлюбі?

Дівчатка, з Новим роком! Зареєстрували шлюб, зараз хочу міняти паспорт внутрішній і закордонний. У кого є досвід-де краще міняти?
Цнап чи держ міграційна служба?
Ціни там однакові чи є різниця? І де більші черги?
Дуже дякую
Тріль!• 01 января 2024
Цнап - электронная очередь,все быстро и четко. Миграционка- непонятная толпа , стоять в живой очереди- ну его нафик

Мона_Лиса• 01 января 2024
В цнапе получала айдишку, в миграционке загранку
Алесс• 01 января 2024
Хоть місто напишіть.
Є гаряча лінія,там треба питати.
Я вклеювала фото. В цнапі була черга на тиждень,в міграціонці не було черги. Але туди далеко було йти.
На паспорт також. На внутрішній не було черги,на загран -місяц черга.
В міграціонкі навпаки.

Самі узнавайте в своєму районі
Алесс• 01 января 2024
Ответ дляТріль!
Чого жива очередь? Тоже электронная.
Дочка получала паспорт. Только запись надо было ловить долго.
Тріль!• 01 января 2024
Ответ дляАлесс
Чого жива очередь? Тоже электронная.
В цнап ничего ловить не надо,можно записаться через инет.
Алесс• 01 января 2024
Ответ дляТріль!
В миграционке ловили очередь.
Весной в цнапе не выдавали паспорта. В нашем городе
Анонім Завгосп• 01 января 2024
Вы хотя бы город уточнили.
автор yulia_stylist • 01 января 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Вы хотя бы город уточнили.
Вибачте, не уточнила, це Київ
А в цнапі це теж платна послуга, правильно?
автор yulia_stylist • 01 января 2024
І чи потрібно фото роздруковане брати чи електронне? Чи як з цим взагалі?

Та_все_ок_будет• 01 января 2024
Ответ дляyulia_stylist
Вибачте, не уточнила, це Київ
Подивіться що до вас найближче, на сайті подивіться де найзручніший час та і все. Тільки мабуть спочатку потрібно отримати айді, потім закордонний.
Анонім Завгосп• 01 января 2024
Ответ дляyulia_stylist
Вибачте, не уточнила, це Київ
Да, это услуга платная.
автор yulia_stylist • 01 января 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Да, это услуга платная.
Дякую, тоді по цінам міграційна служба і цнап різниці нема, вірно?
english book• 01 января 2024
Ответ дляyulia_stylist
Вибачте, не уточнила, це Київ
В звичайних держструктурах вы платите лише за бланк. В комерційних ще додаткова ціна за відсутність черг, та трохи більшу швидкість, комфорт,та можливість прийти в будь який день до пізнього вечора. Дивіться що вам більш підходить.
Ніякого фото вам не потрібно, все буде на місці. Буде ID, бо зміна прізвища.
english book• 01 января 2024
Ответ дляyulia_stylist
Ось тут знайдете відповіді на багато питань.
https://kyivcnap.gov.ua/AdminServices/Details/3e5e...
Спасу мир• 01 января 2024
Ответ дляyulia_stylist
Фото на місці скрізь
english book• 01 января 2024
Ответ дляyulia_stylist
Загальна вартість адміністративного збору у разі оформлення паспорта громадянина України у формі картки протягом 20 робочих днів становить 450 грн., у тому числі:

вартість адміністративної послуги - 126 грн.
вартість бланка - 324 грн.

Закордонний: У разі оформлення протягом 20 робочих днів сума адміністративного збору складає 856 грн., у тому числі:

вартість адміністративної послуги - 352 грн.
вартість бланка - 504 грн.
автор yulia_stylist • 01 января 2024
Ответ дляenglish book

вартість бланка - 324 грн.

вартість бланка - 504 грн.
Дуже дякую!!!
Анонім Завгосп• 01 января 2024
Ответ дляyulia_stylist
Да, всё верно. Фото не надо, всё сделают на месте.