Зараз все скажу• 01 января 2024

Готувати дитину до своєї смерті чи ні?

Тема важка. Я вмираю. Шансів нема. Дізналася півтора місяці тому. Була у багатьох лікарів, - прогноз невтішний. Операція чи лікування можуть продовжити строк життя може на рік максимум. Без лікування мені залишилось місяці три-чотири. Ніхто не знає. Я не знаю як сказати. Не хочу, щоб мене жаліли і носилися зі мною. Хочу цей час просто жити. Але чоловіку доведеться сказати, бо треба лягти в лікарню скоро на тиждень-два. А ось дитині... Їй 5. Коли я дізналася про діагноз, почала з нею розмовляти на теми: смерть, що людина може жити у серці, що мам може бути більше ніж одна, може бути і мачуха. Але чи казати їй про хворобу? Я склоняюся до варіанту ні, нехай це краще буде раптово, ніж хвіст по частинах відрізати. А ще через хворобу я дуже нервова, часто зриваюся, кричу, плачу, не можу нічого вдіяти з цим.
А ще не знаю як сказати мамі. І чи варто? І подругам.
І треба ж чоловіка всьому навчити, бо він багато про доньку знає, а ось де одяг купувати/взуття/сережки/іграшки - ні.
Все наперед треба продумати і за це я вдячна.
Фізик-ядерщик заочно• 01 января 2024
Бажаю вам здоров´я. Не отпускайте рук лікуйтесь. Дитині мабуть не кажіть. Чоловіку та мамі треба сказати. І не хороніть себе вже лікуйтесь можливо за кордоном заради дитини борітся. Є що люди живуть з діагнозом і багато років. Бажаю вам перемогти хворобу.

Куда_бежать• 01 января 2024
Доброго вечора, навіть чужі людині тяжко читати ваш пост , не кажіть дитині і мамі не кажіть, тільки чоловіку . Це дуже тяжка новина, я вам скажу в мене дуже тяжка мама в спілкуванні , вона все життя хворіє я себе ще помню маленькою як вона мені постійно казала все от ці хвороба остання і я помру , мені вже 40 років і вона всі ці роки раз в місяць так точно каже що вмирає ,можливо я напишу зараз дуже жорстоко , але краще вона мовчала, тому що дуже тяжко все це пережити дитині і кожен раз в мене істерики , вона виходить з однієї хвороби як сразу находить іншу і знову все спочатку
Мания-Величия• 01 января 2024
Бажаю чуда, щоб ви лікувалися і діагноз був помилковий. Здоров´я вам бажаю.
Будь ласка спробуйте, і даже якщо рік про живете, раді дитини
Лукава_Кiшка• 01 января 2024
От читаю деякі коментарі, і думаю, що там в тих головах недалеких. Нова жінка, важко буде знайти з дитиною.... Дамочки, йдіть далі їжте своє Олів´є, бо ви пробили дно. Автор, дуже вам співчуваю.
Полюю на дрони• 01 января 2024
Ответ дляЗараз все скажу
В цьому не сумніваюся. Він класний батько. І чоловік. Тому зможе знайти хорошу маму нашій доньці. Але йому буде важко. Менше року тому втратив батька.
Психолога вже знайшла.
Є хрещена дитини? Зможе допомогти?
НаБалКоніХодять• 01 января 2024
Можливо ви себе передчасно ховаєте? Ви вже в і обстеження пройшли? Яка стадія,які прогнози,які варіанти лікування пропонують?
Salsa-24da• 01 января 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Рак мозку.
Мою маму прооперировали и прожила еще 8 лет в относительном здравии.
Потом все стало хуже.
Напишите в личные.
Что за рак мозга. Они бывают разные.
автор Зараз все скажу • 01 января 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Моя мама умерла когда мне было 4, все помню, как болела, лежала в больнице, запах лекарств в квартире, как папа готовил соки каждый день. Но я все время думаю почему она мне не написала письмо, чтобы я его хранила и читала ее послание, ее слова поддержки в моей жизни, слова любви.... Просто сядьте и напишите ей целый блокнот всего, что говорите, хотите сказать и говорили бы в ее 10, 15, 20 лет. Найдите в себе силы написать и попрощаться с ребенком.
Це я вже зробила в першу чергу. Але не листи, а професійне відео. Вийшло, навіть, красиво. Я не хотіла на відео бути блідою і заплаканою хотіла бути сильною і красивою, так і вийшло. Хоча коли камера вимикалася, звісно, ридала.
А ще подарунки купила. Навіть її дітям, чи дитині. Перші парфуми, золоте кільце, книжку про місячні.
САМ_ТАКОЙ• 01 января 2024
Автор, я верю от всей души, что чудеса случаются. И чудо случится именно с вами. И ваша дочка не будет без матери.💕 Пожалуйста, услышьте кто-то сверху.
Очень больно такое читать.

автор Зараз все скажу • 01 января 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
А с чего вы взяли,что умрете?
Лікарі сказали, не повірите.
Телячі ніжноСті• 01 января 2024
Автор, извините, не по теме, а как выявили рак?
Вы на что-то жаловались?
Кундалина• 01 января 2024
Запишіть відео для дитини з різними історіями. Про то, як познайомилися з її татом. Про вагітність, пологи. Про її раннє дитинство. Про своє дитинство. Все, що захочеться їй розказати у старшому віці.
Може щоб відкривати у певному віці або у дні народження.
Можна зробити коробку з памʼятними речами від Вас для неї.

А по питанню у заголовці теми - готувати. Порадьтеся з дитячим психологом.
как тебе такое илон маск• 01 января 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Лікарі сказали, не повірите.
Врачи не могут этого знать.от любого заболевания есть шанс полностью вылечиться
ОноВамнадо• 01 января 2024
Хочу пожелать вам чуда, просто проснуться в один момент здоровой, чтобы все оказалось ошибкой, говорить не стоит(, вы и так записали видео.
Алесс• 01 января 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Так, я багато чого зробила. Записала відео, бо це ще й бачити. На зразу після смерті, на підлітковий вік, на 18, на весілля, на народження дитини. А ще на важкі ситуації. Ще й декілька листів.
Тяжко😢,обнимаю еще раз,еще крепче.
Желаю Вам выздороветь. От всей души,от всего сердца🫶
Salsa-24da• 01 января 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Не гоните
автор Зараз все скажу • 01 января 2024
Ответ дляИрина_Б_
опухоль не операбельная, вам что никакого лечения не предлагают?
Пропонують, але є метастази. Шансів на одужання нема. Є шанси на подовження життя максимум на рік з хімією тяжкою, не хочу цього. Це і дорого, і дитині важче, і сенсу не бачу.
Поліпривіт всім• 01 января 2024
А скілько вам років? Чоловік і мама повинні знати ...розкажіть їм , все як є
ЗдесяЯ• 01 января 2024
Автор дорогая, держитесь и не падайте духом только . Я стала вдовой с тремя детками, детки даже видели момент смерти отца и знаете, что мне и моим детям помогло?Обычная церковь в Киеве, где крестили наших деток. Мы с детками принесли панахиду и батюшка молодой доступно поговорил и все объяснил им. Младшему ребенку было 4,5 года. Если можете, то напишите как узнали про болезнь? Верьте в чудо и никогда не сдавайтесь. Обнимаю вас

Ваша прЭлесть• 01 января 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Лікарі сказали, не повірите.
і ваші рідні нічого не помічають, не знають? чоловік?
Ирина_Б_• 01 января 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Лікарі сказали, не повірите.
какая опухоль, вам гистологию же брали?
Salsa-24da• 01 января 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Подождите. Рак мозга не метастазирует.
Salsa-24da• 01 января 2024
Боже я надеюсь, что это тролинг(((

Но ничего писать не буду, боюсь автора обидеть, вдруг правда.
Ответ дляSalsa-24da
Не гоните
Я не гоню.могу вам скинуть пару своих тестов днк в личку,если хотите,увидите-исчезла мутация🥲
Не будь КакСвета• 01 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Боже я надеюсь, что это тролинг(((

Я тоже об этом думаю.
Кумася• 01 января 2024
Була точно така ж тема. І в кінці виявилось, що автор тролила. Тому в цей раз пройду повз.
Срочнокпсихологу• 01 января 2024
Ответ дляАБВГДэшница
А крім хвостиків? Мити дитину,водити в садочок, потім в школу,на курси,спорт,готувати їжу
Мой муж развился, когда ребенку был год. Половину времени ребенок с мамой, половину с моим мужем. Сейчас ребенку 9 лет. Вы вообще с какими-то странными мужчинами знакомы, наверное, которые настолько глупые что не умеют элементарное…
автор Зараз все скажу • 01 января 2024
Ответ дляSo_so
Даже не знаю что посоветовать. Медицинскую эвакуацию не предлагали рассмотреть?
Пропонували. Спілкувалися з клініками в Іспанії та Бельгії. Там теж нічого хорошого не пропонують і не безкоштовно. Нема сенсу продавати квартиру, машину, щоб подовжити життя зовсім на трошки. Де потім дитина жити буде? Якби була вірогідність ремісії, то я б не вагалася, а так її нема.
Ваша прЭлесть• 01 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Боже я надеюсь, что это тролинг(((

та шось дуже схоже
Salsa-24da• 01 января 2024
Ответ дляКумася
Боже какие ненормальные бывают.

А как выяснилось, что тролит?