Зараз все скажу• 01 января 2024

Готувати дитину до своєї смерті чи ні?

Тема важка. Я вмираю. Шансів нема. Дізналася півтора місяці тому. Була у багатьох лікарів, - прогноз невтішний. Операція чи лікування можуть продовжити строк життя може на рік максимум. Без лікування мені залишилось місяці три-чотири. Ніхто не знає. Я не знаю як сказати. Не хочу, щоб мене жаліли і носилися зі мною. Хочу цей час просто жити. Але чоловіку доведеться сказати, бо треба лягти в лікарню скоро на тиждень-два. А ось дитині... Їй 5. Коли я дізналася про діагноз, почала з нею розмовляти на теми: смерть, що людина може жити у серці, що мам може бути більше ніж одна, може бути і мачуха. Але чи казати їй про хворобу? Я склоняюся до варіанту ні, нехай це краще буде раптово, ніж хвіст по частинах відрізати. А ще через хворобу я дуже нервова, часто зриваюся, кричу, плачу, не можу нічого вдіяти з цим.
А ще не знаю як сказати мамі. І чи варто? І подругам.
І треба ж чоловіка всьому навчити, бо він багато про доньку знає, а ось де одяг купувати/взуття/сережки/іграшки - ні.
Все наперед треба продумати і за це я вдячна.
Твердая валюта• 01 января 2024
Який діагноз?

So_so• 01 января 2024
Ищите психолога, который работает с детьми переживающими утраты.
Муж справится.
Укр_жіночка• 01 января 2024
Рак?
Конфиденциальность• 01 января 2024
есть кто поможет мужу с ребенком? ваши родители? подготовьте лучше их. им и оставьте инструкции. А муж справится.
Грабля• 01 января 2024
Маме и мужу - да. Остальным по желанию
АБВГДэшница• 01 января 2024
Ви довіряєте доньку чоловіку? Можливо краще бабуся
Алесс• 01 января 2024
Яка важка тема😢. Обіймаю ,автор🫶
Я думала про таке. Я б вела щоденник. Написала б все дитині, поради,як їй жити в 10,в 15,в 20 років.
Грабля• 01 января 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Вы серьёзно? Он такой же родитель, как и автор
автор Зараз все скажу • 01 января 2024
Ответ дляТвердая валюта
Який діагноз?
Рак мозку.

АБВГДэшница• 01 января 2024
Ответ дляГрабля
Не всі чоловіки вміють доглядати дитину
Телячі ніжноСті• 01 января 2024
Ответ дляГрабля
Возможно у того автора травма от отца?
Тоже в шоке с комментария
Не будь КакСвета• 01 января 2024
Моя мама умерла когда мне было 4, все помню, как болела, лежала в больнице, запах лекарств в квартире, как папа готовил соки каждый день. Но я все время думаю почему она мне не написала письмо, чтобы я его хранила и читала ее послание, ее слова поддержки в моей жизни, слова любви.... Просто сядьте и напишите ей целый блокнот всего, что говорите, хотите сказать и говорили бы в ее 10, 15, 20 лет. Найдите в себе силы написать и попрощаться с ребенком.
как тебе такое илон маск• 01 января 2024
А с чего вы взяли,что умрете?
автор Зараз все скажу • 01 января 2024
Ответ дляSo_so
Муж справится.
В цьому не сумніваюся. Він класний батько. І чоловік. Тому зможе знайти хорошу маму нашій доньці. Але йому буде важко. Менше року тому втратив батька.
Психолога вже знайшла.
АБВГДэшница• 01 января 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Возможно у того автора травма от отца?
Тоже в шоке с комментария
Ні, немає травми. Але не кожен чоловік зможе доглядати дитину 5 років самостійно
Сплюшка• 01 января 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Не всі чоловіки вміють доглядати дитину
Так, Ви праві, особливо,коли з´явиться інша жінка((
Телячі ніжноСті• 01 января 2024
Ответ дляСплюшка
Начался бурный полет фантазии 🤦‍♀️
АБВГДэшница• 01 января 2024
Ответ дляСплюшка
Не так просто знайти іншу з дитиною
Ирина_Б_• 01 января 2024
опухоль не операбельная, вам что никакого лечения не предлагают?

САМ_ТАКОЙ• 01 января 2024
Ответ дляСплюшка
Удалите комментарий. Он омерзительный
автор Зараз все скажу • 01 января 2024
Ответ дляАБВГДэшница
В якому це сенсі? Звісно довіряю. Чому ні? Він класний батько, навіть, вміє хвостики зав´язувати. А бабусі допоможуть, але вони вже не молоді.
Ваша прЭлесть• 01 января 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Начался бурный полет фантазии 🤦‍♀️
жінки зі своїми триггерами
So_so• 01 января 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Психолога вже знайшла.
Даже не знаю что посоветовать. Медицинскую эвакуацию не предлагали рассмотреть?
АБВГДэшница• 01 января 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Психолога вже знайшла.
Ви ж маєте розуміти,що не просто чоловіку знайти іншу з дитиною. Поговоріть з чоловіком
КарамбОлька• 01 января 2024
Згадала фільм ’тиха гавань’ і листи до дітей у майбутнє. Автор, сил Вам!
АБВГДэшница• 01 января 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Удалите комментарий. Он омерзительный
Чим? Потрібно реально оцінювати
parele• 01 января 2024
Ужас какой. Я желаю Вам мужества, сил и и чуда.
Запишите для дочери видеоролики с ней и с Вами, сохраните где-то на облаке или жестком диске. И пишите ей письма, а лучше ещё и дневник.
автор Зараз все скажу • 01 января 2024
Ответ дляАлесс
Яка важка тема😢. Обіймаю ,автор🫶
Так, я багато чого зробила. Записала відео, бо це ще й бачити. На зразу після смерті, на підлітковий вік, на 18, на весілля, на народження дитини. А ще на важкі ситуації. Ще й декілька листів.
Твердая валюта• 01 января 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Рак мозку.
Яка ділянка? Яка медична назва пухлини? Чому не робите облучення?
АБВГДэшница• 01 января 2024
Ответ дляЗараз все скажу
А крім хвостиків? Мити дитину,водити в садочок, потім в школу,на курси,спорт,готувати їжу