Коленная ложечка• 02 января 2024
Ваші чоловіки/хлопці теж такі правдоруби?)
Збираємося на день народження днями. Не пишне гуляння, бо зараз не до цього, але запросили нас. Всього людей 10 буде. Йду з чоловіком, а він у мене що бачить — те й каже. І минулого року було, гості цієї ж іменинниці прийшли хто в скільки хоче, він каже "Ми прийшли вчасно, привітали/посиділи і все, можна їхати додому — я всіх чекати не буду". З однієї сторони, так воно і є, а з іншої можна якось м’якше це сказати, аби не в докір іменинниці. Балакала з ним на цю тему, він каже "а що я такого сказав? правду. домовлялися на 4 — ми на 4 приїхали. Я винен, що інші приїжджають, коли їм хочеться?". І знову ж, так воно і є, але мені перед іменинницею якось незручно було.
Викликаю на дебати• 02 января 2024
Все правильного він каже, теж не люблю цих опоздальщиків. Такі важливі гості чи що, щоб їх чекати.
тяжкаялюдина• 02 января 2024
Ну я б на месте именинница послала бы вашего мужа в грубой форме
Пульт от линолеума• 02 января 2024
Почему он это имениннице высказывал? Больше похоже на бестактоть в данном случае, а не поавдорубство.
Коленная ложечка
• 02 января 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Він більше не іменинниці, а до мене. Але так, я теж сказала, що це досить нетактовно(
Показушница• 02 января 2024
Це не правдорубство, а претензії. Якщо ви планували заїхати на пару годин, то можна так і сказати, що раді були побачитись і вже йдете в справах. При чому тут зауваження щодо інших гостей?
Анонимушка• 02 января 2024
В моем окружении принято приходить вовремя или предупреждать хозяев, если есть веские причины для опоздания. Соответственно подобные высказывания просто неуместны.
Коленная ложечка
• 02 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
ничего такого в его словах нет
сколько вы пробыли прошлый раз?
Години 2 точно.
Вкаблучках• 02 января 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Ваш муж ваша половинка,какая разница,что о нем думают другие?
Лялька в колисці• 02 января 2024
мне показалось, или он просто не хотел там засиживаться в принципе? а ждать кого-то или не ждать - просто отмаза?)
УжеВотДа• 02 января 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Години 2 точно.
не много...
у нас тоже есть те кто живет ближе всех, а приходит на 1.5-2 часа позже
ну это реально бесит
Ну шо не так?• 02 января 2024
Ну то ваш чоловік міг би додуматись що деякі люди на роботу ходять,деякі дітей мають,яких треба з садка/школи забрати і ТД. Якщо людина поводить себе некоректно то це не значить що вона правдоруб
Неновая почта• 02 января 2024
беспардонных правдорубов не люблю, но в случае этой вашей поездки к родственникам все нормально, тоже терпеть не могу таких ’опоздунов’, на работу они вовремя приходят и ничего не мешает, а тут прям жди цацу
Сундучок с каникулами• 02 января 2024
Не пойму, время назначено, многие опоздали и вы сидели всех ждали? Или начали отмечать?
Ну минут 15 можно подождать, но час-два?.... это неуважение ко всем собравшимся и к имениннику.
Патриоточка• 02 января 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Години 2 точно.
Тобто чисто пожерти прийшли, ще й з претензіями.
Опаздунів нелюблю, але ви (чоловік) перегнув, і так, це не зовсім правдоруб, це інше. Хочеш піти - встань і уматуй, до чого це його ’фє’ на чужому святі?
Непереможна• 02 января 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Ну то ви знаєте, що йому не вистачає тактовності і виховання. Сама правда тут ні до чого.
Коленная ложечка
• 02 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Так, сиділи та чекали. Потім інші відзвонювалися, що будуть через годину або не будуть зовсім, тому почали святкувати хто був.
Весотехник• 02 января 2024
Мабуть дуже веселе свято було, та дуже приємні одне-одному люди зібралися, що чоловік на годинник дивився.
Вкаблучках• 02 января 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Это хамство от хозяина,зачем всех ждать?
Сундучок с каникулами• 02 января 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Долго сидели и ждали?
Коленная ложечка
• 02 января 2024
Ответ дляПатриоточка
Чому відразу пожерти? Ми тоді мешкали за 60 км від іменинниці, тому ж треба якось ще і додому доїхати. Поїсти можна і вдома самим)
Вкаблучках• 02 января 2024
Ответ дляКоленная ложечка
А на дни рождения ходят пожрать,выпить , пообщаться и по телефону можно
Ответ дляПатриоточка
да, я так всегда и делал- хочу уйти, а меня уговаривают- зачем?
человек пришел, побыл на празднике, поздравил- все сделал, зачем держать уговаривать и ради того чтоб еще кого-то подождать?
Ответ дляКоленная ложечка
значит ваш муж очень прав - вина на тех кто собирает в том, что все кто вовремя пришел должен ждать каких-то чудиков
раз организаторы решили ждать- попрощались и ушли- пусть дальше ждут и на следующие гулянки с такими организаторами я б не пошел
Виправлялочка• 02 января 2024
Ответ дляКоленная ложечка
а в чому претензії вашого чоловіка?
ви приїхали на скільки змогли/захотіла. Навіщо так демонстративно оголошувати свої наміри?
Це проблеми тих, хто запізнюється...що всі вже наїлись-напились і йдуть додому))