Я_уеду_жить_в_Лондон!• 02 января 2024

Порадьте що прочитати для підлітка 12 років

Бажано щось с детективів, цікаве щоб було, по типу Аґати Крісті
Tatiana1512• 02 января 2024
Агенція Локвуд і Ко

Tammy21• 02 января 2024
Стівен Спотсвуд нещодавно перевели 2 книги укр. Плюсану за Локвуд, але це фентезі.
Який рівень насилля допустимий?
автор Я_уеду_жить_в_Лондон! • 02 января 2024
Ответ дляTammy21
Який рівень насилля допустимий?
Я ж попросила детективи. Рівень насилля будь-який, окрім сексуального
Ответ дляTatiana1512
Агенція Локвуд і Ко
Це детективи?
Tatiana1512• 02 января 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Це детективи?
і детектив також
Tammy21• 02 января 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Будь який, ви впевнені? Викрадення маленької дівчинки, відрізання кінцівок, психологічне протистояння нерівних сил...? Я просто багато детективів, трилерів можу порадити, але не впевнена, що дитині буде ок.
Ответ дляTammy21
Ви до суті не вмієте переходити? Тоді не потрібно радити, я нікого не примушувала
Tammy21• 02 января 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Я рада, що хоча б дитина у вас читає. Бувайте.
Ответ дляTammy21
Я теж читаю. Так і думала, що по темі ви нічого не зможете написати

Tammy21• 02 января 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Я розумію, що сьогодні всі на стресі, але, будь ласка, перечитайте гілку і... Я не знаю, просто перечитайте.
Ответ дляTammy21
Перечитала, і?
Ответ дляTammy21
А, зрозуміла
КоролеВешна• 02 января 2024
Эгид Блайтон
Детские детективы