Я_уеду_жить_в_Лондон!• 02 января 2024
Порадьте що прочитати для підлітка 12 років
Бажано щось с детективів, цікаве щоб було, по типу Аґати Крісті
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 02 января 2024
Ответ дляTammy21
Стівен Спотсвуд нещодавно перевели 2 книги укр. Плюсану за Локвуд, але це фентезі.
Який рівень насилля допустимий?
Я ж попросила детективи. Рівень насилля будь-який, окрім сексуального
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 02 января 2024
Ответ дляTatiana1512
Агенція Локвуд і Ко
Це детективи?
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Будь який, ви впевнені? Викрадення маленької дівчинки, відрізання кінцівок, психологічне протистояння нерівних сил...? Я просто багато детективів, трилерів можу порадити, але не впевнена, що дитині буде ок.
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 02 января 2024
Ответ дляTammy21
Ви до суті не вмієте переходити? Тоді не потрібно радити, я нікого не примушувала
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 02 января 2024
Ответ дляTammy21
Я рада, що хоча б дитина у вас читає. Бувайте.
Я теж читаю. Так і думала, що по темі ви нічого не зможете написати
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 02 января 2024
Ответ дляTammy21
Я розумію, що сьогодні всі на стресі, але, будь ласка, перечитайте гілку і... Я не знаю, просто перечитайте.
Перечитала, і?
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 02 января 2024
Ответ дляTammy21
А, зрозуміла